28
Jan

Určené tebe

   Odoslal Luis a zaradil do Postrehy, Zamyslenia

Všetko v mágii, čo stálo za to bolo už niekým objavené. To ostatné čaká na nás, aby sme to naplnili. Pretože tí, čo len múdro hovorili obvykle nič nenaplnili.

Tento príspevok bol odoslaný v Tuesday, January 28th, 2020 o 13:21 a je zaradený pod Postrehy, Zamyslenia. Môžete sledovať akékoľvek reakcie cez RSS 2.0 feed. Môžete zanechať reakciu, alebo spätná odkaz - trackback z Vašej strány.

5 komentárov

 1 

Múdre slová. V praktickom živote občas zabolí, keď človek zistí, že niečo fantastické a iné čo ho postretlo formou myšlienok už niekto konkrétny vyriešil dávno pred ním. Ego pocíti svoju “jedinečnosť” a život ide ďalej.

January 29th, 2020 at 21:24
 2 

Kuzelné práve je, že v mágii nezáleží veľmi na tom, či už bolo niečo objavené pred nami. Pretože aj keby to bola stokrát pravda, nebude to naša pravda, až kým sa k nej neprepracujeme vo svojom vnútri sami.

January 30th, 2020 at 00:21
 3 

Odpoviem tarotmi:
Vývoj sa opakuje
Niet ničoho, co by si nevedel
Pozeráš sa - nevidiš, ale ked sa zahladiš , Uvidiš
Raz sa naši potomkovia začudujú, ze sme nepoznalitake proste veci

February 3rd, 2020 at 20:39
 4 

Týchto pár viet vo mne vyvolalo takú myšlienku/pocit, že teoretických vedomostí máme už viac než dosť, no mali by sme ich pretaviť do praxe a skúšať a skúšať a skúšať, aby sme napokon o nich len vzletne nerozprávali a skutek utek. Lebo iba praxou človek naozaj veci pochopí a posunie sa ďalej. Si myslím naivne ja... O:)

February 15th, 2020 at 14:03
 5 

Regulus správna úvaha. Treba vám všetkým už len pracovať a naberať reálne skúsenosti. Teórie už bolo dosť a dosť. A samozrejme potom príde ďalšia teória, ale verím, že podstatne zaujímavejšia ako tá doteraz.

February 15th, 2020 at 18:04

Zanechajte reakciu

Musíte byť prihlásený aby ste mohli komentovať.