10
Jan

Drahý Ašarat.

   Odoslal Amon a zaradil do Nezaradené

Zapálil som sviecu a nalial si pohár vína. Môže to znieť pateticky, ale pre túto chvíľu v ktorej práve som, sa to hodí.

Chcem Ti poďakovať za príbehy Trevora. Všetko čo pri nich cítim a prežívam vnútrom niekde v hĺbkach duše by som mohol zhrnúť aj do komentára ale takto to nebude len o nás dvoch.

Chcem taktiež poďakovať všetkým členom spoločenstva za silu a trpezlivosť, ktorá cez to všetko čím sme si s niektorými prešli aj v rôzných, nie vždy príjemných situáciach sa u mňa spätne vynára v týchto príbehoch o Trevorovi a preto som sa rozhodol, že je na čase vzdať vám svoju úctu, rešpekt a poďakovanie, vám všetkým. Verím, že príde moment, kedy si to povieme osobne ale chcem o tom napísať aj zopár viet.

Dlhé roky som prežil v rôzných zoskupeniach členov spoločenstva Selekcia. Za tie roky som veľa toho zameškal ale niečomu som sa priučil zo životných skúšok vo svete tam vonku. Padol som veľa krát ale aj vďaka vám som si uvedomil svoju bezcennosť. Potreboval som to, pretože bez všetkých tých pádov by som nedošiel k tomuto pochopeniu a uvedomeniu si skutočnosti o sebe samom. Preto opäť píšem.

Nič viac, nič menej. Ego je môj silný protivník. Mnohokrát sa schováva za dosiahnutie životných cieľov každodennosti. Na druhej strane ma to vyčerpáva a ťažké je s tým všetkým držať krok. Všetko sa zrýchľuje a okolnosti, ktoré sú práve opísané aj v príbehoch Trevora boli a sú pre mňa istou retrospektívou a zrkadlom, ktoré nie vždy poukáže na niečo s čím sa viem stotožniť. Obzvlášť ak ide o pohľad na moje vnútro cez ktoré vnímam aj bežný život okolo nás dostatočne na to, aby som si uvedomil svoju vlastnú podstatu, ktorú tak často strácam.

Verím, že sa naše cesty čoskoro stretnú a budeme môcť opäť zdieľať spoločne čaro a mágiu momentov, ktoré sú nám práve vďaka Veľkňazovi Ašaratovi umožnené a budem sa môcť od vás konečne aj niečomu priučiť.

S úctou.

Amon

Tento príspevok bol odoslaný v Friday, January 10th, 2020 o 18:06 a je zaradený pod Nezaradené. Môžete sledovať akékoľvek reakcie cez RSS 2.0 feed. Môžete zanechať reakciu, alebo spätná odkaz - trackback z Vašej strány.

2 komentárov

 1 

Pán kolega Amon, ďakujem za tento príspevok. Som rád, že Ťa príbeh Trevora zaujal.
Trošku si s rekapituláciou síce predbehol dobu, ale to nevadí.
Čo sa týka Trevora - je už do písaný a vás všetkých, čo ho ešte čítate čaká šesť kapitol do finále.
Tiež verím, že potom, ako ho spracujeme a prepracujeme a ja ho ešte trošku doplním, tak vznikne aj knižná verzia.
Na to však sa ešte musia nájsť samozrejme aj financie, aby to ako kniha, aj vyšlo.

January 11th, 2020 at 09:25
 2 

Verim, ze kniha nadobudne svoju podobu. V ramci svojich moznosti rad pomozem, prispejem k jej vzniku.

January 29th, 2020 at 21:18

Zanechajte reakciu

Musíte byť prihlásený aby ste mohli komentovať.