A je to tu. Prišlo mi potvrdenie o prijatí do Spoločenstva Selekcia, krásny dátum 25.8.2018. Veľmi som sa potešila. A začali prípravy. Naučiť sa čo je potrebné, pobaliť sa a fujazď autom na to správne miesto.
Dušičku som mala maličkú, tlak vysoký…len aby som nič nezabudla. Vždy sa na všetky svoje aktivity pripravujem ako najlepšie viem. Tak to bolo aj teraz.

Presunuli sme sa, nováčikovia, na tvar miesta. Prostredie bolo veľmi pekné, tajomné, začínalo sa zvečerievať. Bytosti zahalené, takže som videla len sviečky a stolík.
Dobre, povedala som si, viac asi nie je potrebné, je to súčasťou ceremoniálu. Počas ceremoniálu som sa cítila pokojne, v pohode. Atmosféra bola veľmi príjemná, bolo to celé magické, tajomné a každý príhovor bol prednesený s veľkým pátosom.
Zanechalo to celé vo mne hlboký dojem, pocit spolupatričnosti s niečím a niekým, čo sa mi dostalo práve v tú správnu chvíľu. Vždy na niečo čakáme, niečo hľadáme. Tak je to aj v mojom prípade. Som teraz súčasťou niečoho, kde na mňa čakali a ja som čakala na nich. A stretnutie bolo toho najsam správnejšieho druhu.
Po skončení ceremoniálu sme sa s našou skupinou ešte dlho rozprávali o všeličom, rozoberali sme vzájomne svoje zážitky, svoje vnímania, postrehy a unavení samy sebou a svojou premiešanou energiou sme sa rozišli každý na svoje miesto nočného oddychu.
Ráno svieži sme nasávali vedomosti od majstra Theosa kde a ako kliknúť, aby sme sa dostali na správne okienko a vedeli všetko správne napísať na stránky Spoločenstva.
Prešli sme si hlavnú tému dňa a vypočuli čo-to o bylinkách.

Chcem sa poďakovať všetkým členom Spoločenstva Selekcia, ktorí sa podieľali na príprave a hladkom priebehu akcie, chcem sa poďakovať za veľmi milé prijatie, a za to, že si našli čas sa nám, mne venovať. Ďakujem.

Tagy: , ,

Tento príspevok bol odoslaný v Pondelok, August 27th, 2018 o 13:06 a je zaradený pod Ezoterika, Mágia, Nezaradené, Okultizmus, Príbehy. Môžete sledovať akékoľvek reakcie cez RSS 2.0 feed. Môžete zanechať reakciu, alebo spätná odkaz - trackback z Vašej strány.

10 komentárov

 1 

Drahá kolegyňa Vhiolynta, bolo mi cťou a potešením byť Tvojou svetluškou 🙂 a priviesť Ťa bezpečne do miest, kde si sa stala oficiálne jednou z nás. Gratulujem k prijatiu a verím, že sa Ti medzi nami bude i naďalej páčiť a budeme môcť vedno kráčať hore kopcom, strmými a ťažkými chodníčkami na horu ohnivú. 🙂

August 27th, 2018 at 15:55
 2 

Kolegyňa Vhiolynta, vítam Ťa medzi nami a vítam aj ostatných kolegov, ktorým bolo tak ako, aj tebe umožnené prejsť pomyselnou bránou. Stala si sa našou súčasťou a my sme sa stali súčasťou teba. Ešte sa na našej spoločnej ceste budeme spoznávať, ale bude to jednoznačne zaujímavá cesta.

August 28th, 2018 at 12:51
 3 

Drahá Vhiolynta, dovoľujem si ťa ešte raz privítať medzi nami. Som rád, že prijímací ceremoniál bol pre teba tým správnym zážitkom. Prajem ti ešte raz veľa úspechov a síl na tvojej ceste, na ktorú si sa dala.

August 28th, 2018 at 16:40
 4 

Milá kolegyňa Vhiolynta, gratulujem Ti k prijatiu. Gratulujem aj ostatným novým kolegom. Prajem vám všetko dobré, nech sa vám darí a nech vás naša ďalšia spoločná cesta obohatí.

August 28th, 2018 at 18:48
 5 

Vhiolynta, nech Ťa sila sprevádza cestou na ohnivú horu...

August 28th, 2018 at 20:00
 6 

Vhiolynta, napísala si: "Zanechalo to celé vo mne hlboký dojem, pocit spolupatričnosti s niečím a niekým, čo sa mi dostalo práve v tú správnu chvíľu."

Príde doba, keď i Ty budeš dotvárať pre iných túto spolupatričnosť. A kruh sa uzavrie. Je kruh pre teba dôležitý?

August 31st, 2018 at 09:55
 7 

kolegyňa Vhiolynta, gratulujem ti k prijatiu a prajem veľa síl na tvojej ceste.

August 31st, 2018 at 11:45
 8 

Ďakujem ešte raz za milé prijatie. Kolega Nekroman, všetko je pre mňa dôležité, aj kruhy. Kruh vyjadruje rovnocennosť vzájomných vzťahov, nemá začiatok, ani koniec. Možnosť vyjadriť svoj názor rozvíja sebadôveru . Čítam vzácnu knihu, ktorú sme dostali a zisťujem, čo všetko neviem. Nevadí, naučím sa. S Vašou pomocou a svojou vytrvalosťou. Je to úžasné čítanie, učenie...ďakujem autorovi knihy Ašaratovi za to, že môžem tieto riadky čítať/nasávať vedomosti. A stále som v kruhu, v kruhu vedomostí , sebadisciplíny, tajomna a...
Všetkým Vám ďakujem a teším sa z Vašej spolupatričnosti.
Moji kolegovia zo skupiny Lux veľmi pekne píšu, majú veľký dar v písaní. Teším sa z toho.

September 1st, 2018 at 18:16
 9 

Kolegyňa Vhiolynta, ešte raz Ťa medzi nami vítam a želám Ti, aby si na tejto ceste, ktorú si si vybrala, našla pre svoje vnútro všetko to čo hľadáš.

September 2nd, 2018 at 16:47
 10 

Vhiolynta, vítam Ťa medzi nami. Príchod do nášho spoločenstva máme mnohí aj po rokoch stále v pamäti akoby to bolo včera a pocity, ktoré sme v týchto okamihoch mali, nám často pomohli preniesť sa aj cez tie nie práve najsvetlejšie okamihy tejto cesty. Kúzlo je práve v tej "rôznorodej spolupatričnosti", v rôznych prístupoch a pohľadoch, spomedzi ktorých si každý môže vybrať práve to, čo jeho duša aktuálne pre svoj rozvoj potrebuje. Dúfam, ze tu to pravé orechové pre seba nájdeš aj Ty.

September 3rd, 2018 at 08:53

Zanechajte reakciu

Musíte byť prihlásený aby ste mohli komentovať.