Bola letná sobota večer, ktorú sme celú strávili výučbou v teréne, ktorú viedla Výkonná Veľkňažná Tara a Najvyšší Veľkňaz Ašarat. Sedeli sme v centrále nášho spoločenstva a bola prítomná aj skupina Zeon a Pentagram. Čakalo nás prekvapenie, čo sme vôbec netušili. Veľkňaz Anubis, pracoval na jednej záležitosti pre jedného človeka a rozhodol sa, že budeme súčasťou tejto jeho práce ako pozorovatelia. Bola to obdobná práca ako vykonával NVK Ašarat v akcii “Benedikt”, o ktorej čo to nájdete tiež tu na blogoch.

Sledovať VK Anubisa pri jeho práci bol zážitok. Premenil sa na bytosť, ktorá ovládla priestor. Vyžarovala z neho veľká sila a rozhodnosť bez najmenšej obavy či pochybnosti. Mal jasný zámer, ktorý išiel vykonať. Keď vyslovoval svoje magické texty a kliatby, jeho slová boli zákonom, ktorý platil tu a teraz. Vstúpil viac do priestoru a začal robiť úkony potrebné na vykonanie toho, čo robil. Anubis s dušou človeka, pre ktorého úkon vykonával, ale tento človek nebol prítomný, pracoval na diaľku. Pracoval s dušou nedávno zosnulého, s paralelnými svetmi, so svetom tieňou, svetom temna, svetom ticha, so smrťou, s tunelom, ktorým zosnulá duša odchádza do svojej paralely, s karmou, s časopriestorom, kde menil čas v čase. Toto všetko vykonával tak povediac takmer súčasne a to si vyžaduje naozaj veľmi vysokú úroveň mága, aby toto dokázal. NVK Ašarat mu pri tejto práci asistoval pri čítaní niektorých magických textov a kliatieb, ktoré mali rôzne účely. Pre mňa, vlastne pre nás všetkých, to bola česť sa tejto akcie zúčastniť a byť svedkami jeho práce.

Keď akcia skončila, zostali sme ešte a preberali sme spoločné vnemy a prežitky. Potom VK Anubis ponúkol, že kto chce môže si vyskúšať obliecť jeho pracovný plášť. Prvá sa prihlásila kolegyňa a potom som šiel vyskúšať ja.

Keď som si ho obliekol a dal si aj jeho znak na krk, tak zo mňa opadla únava, ktorú som po celom dni a po akcii mal. Cítil som silu a pokoj a úplne odosobnenie. Stále som všetko vnímal, ale akoby ma nič z vonka neovplyvňovalo. Cítil som sa, že môžem ísť urobiť čokoľvek a že bez zaváhania všetko dokážem. Cítil som silu a veľký vnútorný pokoj. Potom ma Anubis vyzval, aby som mu dal zasvätenie. Prekvapilo ma to, ale vôbec som nemal žiadne emócie, ktoré by ma nejako ovplyvňovali alebo oslabovali. Naozaj som cítil silu a schopnosť dokázať čokoľvek. Bol som to len ja a moja vôľa a vnútorný pokoj. Nebál som sa, nemal som trému z tejto nečakanej úlohy, ku ktorej ma vyzval pred všetkými zúčastnenými, proste vôbec nič. Aj napriek tomu, že nie som zasväcovateľ a ani som to nikdy nerobil. Povedal som mu, že jasné, ale že nikdy som to nerobil a presne neviem ako sa to robí. Povedal mi, že nevadí, že nech proste spravím. Išiel som do toho. Uhladil som mu auru a napojil sa na ňu. Priložil som mu ruky na hruď najprv spredu, potom z boku tak, že jedna ruka na hrudi a druhá na chrbte a potom som mal ruky zozadu na jeho ramenách. Počas môjho zasväcovania som do neho púšťal energiu s istou formulkou, ktorá ma v tom momente napadla ako vhodná a nebudem ju tu uvádzať. Napojil som sa na jeho bytosť a vnútorným zrakom som videl akoby sa zmenil na ozajstného Anubisa. Energiu som mu dával do aury, do tela a aj do jeho vnútornej bytosti, Anubisa, ktorý tam predo mnou stál a držal som ho v dlaniach. Takto som pôsobil pár minút a na záver som mu ešte uhladil auru a odpojil sa od neho.

Trochu ma to vyčerpalo. Bol som zvedavý na reakciu.

VK Anubis vyhodnotil, že vzhľadom na môj stupeň, na ktorom sa nachádzam to bolo veľmi dobré, až je prekvapený a povedal, že si to zaslúži potlesk. Začal tlieskať a tlieskali aj ostatní kolegovia. Poďakoval som. Bol som prekvapený, že to bolo až také dobré a zároveň vďačný. Mal som na sebe stále Anubisov plášť so znakom a cítil som, že ma žiadna emócia neovláda a vo vnútri som bol stále vyrovnaný a cítil som veľký pokoj. Všetky potencionálne emócie boli úplne mimo mňa aj napriek tomu, že som bol vďačný za prejavenú poklonu aj za potlesk.

Bol to pre mňa veľmi zaujímavý a úžasný zážitok vyskúšať si pracovný plášť so znakom Veľkňaza Anubisa a mať možnosť takto pracovať, za čo Veľkňazovi Anubisovi, svojmu učiteľovi, veľmi ďakujem.

Tagy: , , , , , ,

Tento príspevok bol odoslaný v Piatok, August 3rd, 2018 o 20:48 a je zaradený pod Ezoterika, Mágia, Okultizmus. Môžete sledovať akékoľvek reakcie cez RSS 2.0 feed. Môžete zanechať reakciu, alebo spätná odkaz - trackback z Vašej strány.

10 komentárov

 1 

Theos, mám tendenciu Ťa chváliť, ako môjho žiaka, ale zároveň si uvedomujem aby som to neprehnal, čo by Ti mohlo uškodiť, to čo robíme s Ašaratom je príprava pre Vás do budúcnosti. Uvedom si že v tejto pozícii môžeš byť raz Ty...alebo niekto iný.

August 3rd, 2018 at 21:14
 2 

Anubis, uvedomil som si, že tej pochvaly bolo v poslednej dobe viac, ale beriem to ako signál, že robím dobre, to čo robím, a neživým si tým ego.
Jedného dňa budem možno v pozícii, ktorú zastávaš ty a viem, že to nie je ľahké.

August 3rd, 2018 at 21:40
 3 

Kolega Theos, som rád, že nám tu "vyrastá" nový kolega .

August 4th, 2018 at 10:11
 4 

A vôbec vrrrr, chcem aj ja Anubisov plášť a potom uvidíte, aký ja budem hard-core gamer.
A to bude ešte len džez .... 😀 😀 ... .

August 5th, 2018 at 09:00
 5 

Niekedy sú spontánne nápady v dobrej atmosfére so správnymi ľuďmi práve tými momentmi, ktoré v našom vnútri zanechajú najhlbšie prežitky. A takéto prežitky nás potom vedia potiahnuť aj cez nepriaznivejšie obdobia na našej ceste.

August 5th, 2018 at 20:13
 6 

Samotné čítanie tohto príspevku bolo pre mňa zážitkom. Je úžasné sledovať, ako sa dá pracovať s energiou a skúmať kým vlastne sme a kam sa môžeme posúvať 🙂 Ďakujem za takéto živé priblíženie magickej práce:)

August 10th, 2018 at 18:33
 7 

Hermes som rád, že ťa naše články inšpirujú. Budem sa tešiť, a určite nebudem sám, keď sa aj ty v budúcnosti budeš deliť o svoje zážitky a skúsenosti na blogoch s ostatnými.

August 14th, 2018 at 20:17
 8 

Pán kolega Theos,bola som osobne svedkom toho čo opisuješ v článku a zostáva dodatočné dodať - gratulujem 🙂
Hermes, rovnako tak budem zvedavá na Tvoje budúce príspevky na tomto našom blogu 🙂

August 14th, 2018 at 20:40
 9 

Kolegyňka Maat ďakujem. Neviem či je k čomu gratulovať, ale ďakujem. Bol to môj zážitok, ale chcel som tým aj pozdvihnúť prácu VK Anubisa, ktorú sme takto naživo mohli všetcia prítomní zažiť.

August 15th, 2018 at 12:34
 10 

Je nesporne zaujímavé sledovať prácu vyšších predstaviteľov. Je nesporne zaujímavé sa energeticky takto dotknúť podstaty Veľkňaza a spoznať dosiaľ neznáme.
A je zaujímavé, že Veľkňaz len tak dovolí, aby sa mu niekto takto priblížil. Vidím aj na tom, že Veľkňaz znamená, aj zvládnuté ego. Pretože nie každý kto je niekde toto dovolí, ale ten kto zvládol ego, ten áno.

August 15th, 2018 at 13:01

Zanechajte reakciu

Musíte byť prihlásený aby ste mohli komentovať.