Vesmírni cestovatelia zo Zeme

Pozrime sa najskôr na to, kto cestuje do vesmíru. Nemyslím teraz bytosti, ktoré už vo vesmíre existujú, ale ľudské poznanie vesmíru. Tiež tu nebudem rozoberať kozmonautov, aj keď pri tejto téme sa pozastavím, pretože majú pre nás zaujímavé vedomie, na ktoré sa dá naladiť a ktoré vám môže dopomôcť k naladeniu potrebné na cestovanie samotné.

Pri sledovaní rôznych ľudí, som sa asi najviac s kvalitnými astrálnymi cestovateľmi stretol pri autistoch. Psychiatrie sú plné ľudí, ktorí sú pre bežný život nepoužiteľný, pre nás ale má význam sa na nich pozrieť z hľadiska toho, čo a ako to robia. Ja sám som s cestovaním začal už dávnejšie. Či už som sa s tým narodil alebo to súviselo s mojím detstvom, neriešim. Zaujímavé ale bolo jedno stretnutie s jedným známym, ktorý mal syna. Doniesol ho raz na jedno stretnutie, on si tam čítal nejakú knižku, vôbec nám nevenoval pozornosť. Nedalo sa s ním rozprávať ale keď som sa na neho vnútorne naladil, videl som ako si to šinie našou galaxiou.

Pri cestovaní vesmírom vás v prvom rade napadnú otázky, ako prebieha také cestovanie, čo tam vôbec žije a či sú tam nejaké vyspelejšie civilizácie od nás.

Čo sa týka mojich poznatkov, tak my sme celkovo radení do nižšej rasy alebo keď prídete do styku v rámci astrálneho cestovania s nejakou bytosťou, je veľká pravdepodobnosť, že bude inteligenčne na tom vybavená trošku ináč ako vy a časom sa budete cítiť dosť maličký, čo sa týka inteligencie a pochopenia vesmíru a jeho fungovania v porovnaní s ostatnými bytosťami.

Iné vesmírne bytosti – mimozemské inteligencie

Pri strete s inou bytosťou alebo entitou môžu v hrubých črtoch nastať tieto tri možnosti:

a.) Nastane komunikácia a bytosť vám poskytne informácie ohľadne priestoru , v ktorom sa nachádza či už je to planéta, planetárne alebo hviezdne zoskupenie alebo v rámci galaxie, pokiaľ je to zdatný cestovateľ. Takáto bytosť vám môže pomôcť ako zdokonalovať samotné cestovanie alebo vám jednoducho poskytne informácie o tom, čo vás zaujíma. Toto je samozrejme dosť náročné po prvé na výskyt a po druhé na komunikáciu samotnú.

Výskyt: je dobré pri cestovaní používať intuíciu a cítiť kde vás to bude vnútorne „odpudzovať alebo varovať“ – ak nastane tento prípad, nelezte tam. Intuíciou a naladením, že idete v mieri, ste len cestovateľ a nič viac a že sa prichádzate len učiť, dokážete ľahšie nájsť takýchto pomocníkov.

Komunikácia: tu sa stretávame s druhým problémom a to je, že aj keď nájdete takúto bytosť, ktorá je ochotná podeliť sa s vami o vlastné skúsenosti, musíte sa naladiť komunikačne. Nie všetky bytosti poznajú slovenčinu alebo jazyk, ktorý ovládate tu na Zemi, takže je potrebné nájsť spoločnú vlnovú alebo frekvenčnú dĺžku – niečo ako keď máte dve vysielačky a potrebujete ich frekvenčne spojiť, aby nastala komunikácia medzi dvoma zariadeniami. Tu je samozrejme otázne, koľko to bude trvať. V drvivej väčšine prápadov vy nemusíte robiť nič, pretože najviac bytostí, čo stretnete bude mať viac skúseností s cestovaním a komunikáciou a ešte raz opakujem, sú na tom z hľadiska inteligencie oveľa lepšie ako my, takže stačí len požiadať a čakať. Bytosť si vás v prvom rade pozrie, či tam nehrozí nejaké nebezpečenstvo a začne pracovať na tom, aby ste sa vedeli zladiť aj komunikačne. Toto môže trvať od pár sekúnd po pár dní. Naozaj sa mi stalo, že som v jednom prípade musel čakať cca. tri dni pokiaľ nastala komunikácia. Keď už s vami bytosť komunikuje, treba byť otvorený a neemočný – niečo také im je dosť cudzie. Takže ak sa vám stane, že počas meditácie a astrálnom cestovaní vás niečo vyruší – napr. zvuk susedovho vysavača a vy vnútorne zavibrujete, bytosť vás začne vnímať ako votrelca alebo nepriateľa a komunikácia je v najlepšom prípade ihneď ukončená a vy ste vedomím znovu v kresle alebo v posteli, odkiaľ meditujete. Ešte raz ale opakujem, pokiaľ dodržíte všetky postupy – ideálne z knihy od Ašarata – Kniha Mágie – trpezlivosť, ovládanie emócií a pod. budete tak môcť zažiť rôzne formy komunikácie a informácie, a už je len na vás, čo dokážete pochopiť a vstrebať, resp. využiť na ďalšie zlepšovanie cestovania. Napr. takto som prišiel na formu, že cestovať sa dá aj z viacerých bodov, nielen ako jedna forma – máte tak výhodu videnia vecí ináč alebo mi tiež takto bolo zdelené ako sa dostanem cez čiernu dieru. Ideálne je, že bytosti, ktoré stretnete už o danom priestore, kde vy len prídete už niečo vedia. Zaujímavé sú samozrejme prechádzky a vysvetlenia fungovania planét alebo aj častí planetárnych zoskupení či dokonca galaxií. Samozrejme po ukončení komunikácie nezabudneme poďakovať a prejaviť úctu.

b.) Druhá možnosť, s ktorou sa môžete celkom ľahko stretnúť je tá, že síce vy nájdete danú bytosť, avšak táto neprejaví záujem s vami komunikovať. Nesmiete sa nejako hnevať alebo prejavovať zlosť, jednoducho si zvykajte 🙂 Časom keď spoznáte určité zákonitosti a fungovania týchto bytostí, budete vyberať skôr tie, ktoré sú vám frekvenčne (komunikačne) alebo inteligenčne bližšie. Prvýkrát som bol z toho dosť prekvapený a trochu to zarachotilo s mojím egom, ale berte to v princípe tak, ako keby k vám prišiel mravec a chcel s vami silou-mocou komunikovať. Vy si ho pomaly ani nevšimete, prinajlepšom ho zo seba zhodíte, že nech neotravuje. Takisto sa vám môže stať, že síce daná bytosť s vami strácať čas nebude ale zavolá vám niekoho z daného zoskupenia (niečo ako u nás spoločenstvo alebo zostava – ak sa dostanete k inej civilizácii alebo zoskupeniu bytostí) a táto už s vami bude môcť komunikovať. Je to v princípe niečo ako keď za prezidentom dojde niekto, kto sa pýta na niečo ohľadne čistenia záchodov a on vám pošle upratovačku, že snáď tá porozumie vašej požiadavke. A ešte aj tá upratovačka je na tom inteligentne 100-krát lepšie ako vy, ale je ochotná venovať niečo zo svojho času na vaše prihlúple otázky (bez urážky – ich chápanie a existencia je niekde úplne inde).

c.) Tretia možnosť, ktorú vám moc neprajem, je tá, že sa stretnete s bytosťou alebo bytosťami, ktoré vás budú považovať za nepriateľov alebo určitý zdroj potravy alebo energie. Tu vám neostáva nič iné, len zmiznúť rýchlejšie ako ste tam prišli. Nakoľko už ovládate cestovanie podľa cieľa (predchádzajúce kapitoly), nemalo by vám hroziť nebezpečenstvo, že sa vám stane niečo mimoriadneho. Tiež funguje automatika, že keď sa zľaknete, tak vás to hodí naspäť do tela – pokiaľ to s tým zľaknutím nepreženiete a môžu nastať problémy. Takisto neodporúčam navštevovať cudzie miesta len zo zvedavosti – hlavne také, pri ktorých budete cítiť nepokoj alebo strach – takisto ako aj tu, vo vesmíre tiež môžete naraziť na miesta, kde vojsť nie je problém ale dostať sa naspäť je už priam nemožné. Napr. píšem o tom pri čiernych dierach ale je dôležité dávať si pozor aj pri časopriestorových zlomoch a slučkách, pulzaroch a rôznych pascách do iného paralelného priestoru. Je to podobné ako na ceste pri šoférovaní auta – je to nebezpečné? No záleží na tom, aký ste vodič, aké máte skúsenosti a čo sa vám postaví do cesty. Ešte raz, dajte na svoju intuíciu a strachovú zložku počúvajte dokonale. Takisto keď stretnete bytosť, ktorá vás sprevádza daným priestorom alebo vás o ňom poučuje, je to len výhoda.

Tagy: , ,

Tento príspevok bol odoslaný v Thursday, October 24th, 2013 o 19:49 a je zaradený pod Ezoterika, Nezaradené, Výuka. Môžete sledovať akékoľvek reakcie cez RSS 2.0 feed. Môžete zanechať reakciu, alebo spätná odkaz - trackback z Vašej strány.

2 komentárov

 1 

Začína to byť stále zaujímavejšie 🙂

zaujalo ma, že vyššie bytosti vo vesmíre považujú emócie za niečo neznáme, prapodivné, podradné a prinajlepšom nevhodné, ak nie rovno ohrozujúce. náš živočíšny druh sa má ešte evidentne veľmi veľa čo učiť, kým sa naozaj dopracuje na niečo, čo by v rámci vesmíru stálo za zmienku aj rozvitou vetou (nie len "Prevažne neškodná" :D).

myslím, že pre naše egá môže byť veľmi poučné pozrieť sa na súvislosti a svoju dokonalosť z trošku širšieho uhla pohľadu a priznať si, že sme len maličkou súčasťou obrovského celku.

October 24th, 2013 at 21:53
 2 

Niektoré egá sú gigantickejšie ako vesmír. Moje siaha za vesmír, a teda je zrejme vesmír konečný 😀 .

October 27th, 2013 at 09:48

Zanechajte reakciu

Musíte byť prihlásený aby ste mohli komentovať.