21
Sep

Pohľad z druhej strany

   Odoslal Ascher a zaradil do Postrehy, Príbehy

Toto je môj pohľad na niečo, čo som prvý krát zažil ako civilná osoba večer 15.09.2020.

Pred časom som sa obrátil na kolegu Ašarata, aby mi pomohol riešiť nejaký problém. Po nejakom čase sa ozval a dohodli sme sa, ako to budeme riešiť, – teda, že to budeme riešiť akoby som bol klient. A toto tu je teraz mojich pár postrehov z akcie.

Na začiatok prišli úvodné inštrukcie od Ašarata. Príhovor, upozornenia. Doteraz som akciu zažíval z pohľadu spolupracujúceho účastníka. Momentálne som ju mal možnosť zažiť ako klient. Predslov a upozornenia bola pre mňa hra emócií a sebaovládania.
V danej chvíli som v sebe mal len obraz toho, že je to pre mňa a veľa veci treba akceptovať, prijať a pridať pokoru.

Upozornenie od Ašarata: budeš tu fyzicky. No dobrá rada ťažko uskutočniteľná. Povedať mágovi, že počas magického obradu má byť  prítomný len fyzicky. Už len to, že sme v Centrále, čo ma automaticky prepína, dať si na seba plášť ďalšie automatické prepínanie, v jednej miestnosti kumulovaná energetika veľkňazov to je prepínanie do tretice.
Takže ostať ako fyzická osoba bola naozaj náročná úloha. Avšak snažil som sa nereagovať na energetiku a vnemy, ktoré som tam zachytával.

Zapečatenie:
Tak toto bolo dobré sledovať ako nezaujatá osoba. Slová kolegu Anubisa boli pre mňa slová.
Tu sa mi podarilo ostať aspoň z väčšej časti vo fyzickej rovine. Celkovo som však zachytil jeden zaujímavý vnem. Miestnosť sa ako, keby vyčistila a ostala jasná a bez akejkoľvek ťažoby. Myslím, že toto každý klient musí vedieť zachytiť, aj keď je plný emócií, proste tento bod kľudu a pokoja musí byt pre neho prínos.

Čítanie textov Ašaratom. Boli to pre mňa slová, ktoré síce počujem, ale nereagoval som na ne. Reakcie samozrejme zapínali vnútro pri zmenách sily a energie. Vnútorný boj ostať vo fyzickej rovine sa však podaril.

Vyzvanie Ašarata, aby som vstal. Automatická reakcia vstal som. Vyzvanie bolo Ascher automaticky som vstal no skúsil som to naďalej brať ako fyzický človek.

Znaky ktoré na mňa umiestnila Tara, v prvom kole som sa nezapájal do toho. Nechal som kolegyňu proste pracovať. Jedine, čo som vnímal bolo iba vnímanie pohybu jej prsta na mojich dlaniach. Myslím, že to bolo 5 znakov.

Dotyk s lebkou, tu sa automaticky moje vnútro zaplo. Netypické bolo pre mňa cítiť živú energiu, ktorú kolega zo seba dával v spojitosti s lebkou to bolo proste zvláštne. Toto bol chvíľkový efekt snažil som sa však odpútať sa od toho.
Potom prišlo povolávanie síl a svetov to už bolo zase iné. Na to sa mi nedalo nereagovať. Energetika plynulo začala do mňa vnikať cez ruku potom napĺňala moje vnútro. Každý jeden svet a jeho prejav sa spájal s mojim vnútrom s pocitom ahoj Ascher znovu ťa rád stretávam. Úžasný pocit. Dostal som aj prsteň od Ašarata. Tu som mal v sebe rozbroj. Cítiť energiu vo mne verzus cítiť fyzickú energiu z prsteňa a do toho všetkého kolegu Anubisa. Nebyť trénovaní toto by vyvolalo nesúlad a boj vo mne. Zrejme však toto bolo účelom toho.

A opäť ku mne pristúpila Tara a aplikovala na mňa znaky. Tu už bolo cítiť jasne energetiku a silu, ktorá do mňa vnikala. Rozdiel bol v tom, že teraz to boli štyri znaky jeden bol vynechaný.

Ašarat odvolal Dušu a to bol tiež z pohľadu klienta super zážitok. Bol to veľmi nepríjemný pocit ako, keby ma odchádzalo niečo nepríjemné, ťažké. 

Celkovo to bol veľmi silný zážitok. Vnútorný boj samého v sebe stať sa fyzickým počas magického úkonu bol veľmi zaujímavý zážitok.

Tento príspevok bol odoslaný v Monday, September 21st, 2020 o 10:17 a je zaradený pod Postrehy, Príbehy. Môžete sledovať akékoľvek reakcie cez RSS 2.0 feed. Môžete zanechať reakciu, alebo spätná odkaz - trackback z Vašej strány.

5 komentárov

 1 

Úžasný zážitok, ďakujem Ascher, že si sa oň podelil. Je super vedieť, že aj takéto veci sa dajú riešiť.
A práca s energiami, proste ďakujem, že tento Tvoj zážitok som si mohla prečítať.

September 21st, 2020 at 17:20
 2 

Nóó tak sa nám velebnosti najvyššie zišli a konali a dokonali. Uvidíme a či snáď budeme počuť, či to malo efektivitu alebo len efekt.
Ja viem už aj som si aj dal facku za drzé reči, - ale čo už, keď už - ako hovorieva Pandora Nimue.

September 22nd, 2020 at 10:30
 3 

Pre mňa bola na tejto akcii zaujímavá aj ďalšia výmena rolí - obvykle robím ja to, čo robil teraz Anubis a naopak. To znamená úplne iné naladenie a vnútorné nastavenie.
Taktiež som si musela dať pozor na to, aby som sa nijako neprepájala s Ascherom, čo bol trochu nezvyk, keďže počas posledných zásahov tohto typu sme pracovali spoločne a teraz tu bol zrazu ako klient.
Zvyk je železná košeľa a nebolo na škodu to celé trošku poprehadzovať. A napriek tomu, že sa nepracovalo v teréne, na moje prekvapenie to nijako neuškodilo potrebnej atmosfére.

September 24th, 2020 at 14:10
 4 

Áno bolo to celé nejako zmenené, lebo som použil ... (proste inú energiu) energiu, čo bežne nerobím...

October 3rd, 2020 at 19:42
 5 

Nuž, ako povedal kolega Luis, budeme vidieť a či už odstupom času aj vidíme. Vidíme, že niečo málo pozitívne sa deje a už len dúfať, že aj, ako celok to pozitívne dopadne.
Do dnešného dňa som na tom ešte pracoval, lebo mne to to nekončí tam, kde to oficiálne končí.

October 5th, 2020 at 09:36

Zanechajte reakciu

Musíte byť prihlásený aby ste mohli komentovať.