11
Jul

PRÁZDNO – časť druhá

   Odoslal Asarat a zaradil do Postrehy, Príbehy, Výuka, Zamyslenia

V predchádzajúcom príspevku o Prázdne napísal aj toto:

“Prázdno sídli v priestore a v ľuďoch.
Prázdno sa prejavuje nenápadne. Pri príchode príde a tvári sa tak, že tu ani nie je. Potom sa dostane do človeka a nechá ho niektoré životné veci naďalej riešiť. Riešiť veci nevyhnutné pre bežný život.
Nechá človeka ísť do práce, nakupovať a dokonca sa aj tešiť z detí, vnúčat a podobne.”

Nebezpečenstvo prázdna je aj v medzi ľudských situáciách. Ako príklad uvediem situáciu, keď dvaja ľudia, čo sú kolegiálne a či proste ľudsky blízky si zrazu nebudú mať, čo povedať. Začnú sa otáčať každý akoby do inej svetovej strany a meniť svoje hodnotové a racionálne nastavenie.
Prečo sa však toto všetko v nás deje? Pretože sila Prázdna mení naše vnútra a požiera naše druhé JA.
Čo je to naše druhé JA? Naše druhé JA je práve to, čo naša Duša chce a potrebuje dosiahnuť na úrovni, ktorú nazývame aj duchovná úroveň. Je alfou aj omegou pre náš terajší život. Áno aj fyzický život a jeho napĺňanie je nenahraditeľné pre náš život ako taký, aby sme mali z čoho fyzicky možnosť jestvovať. Často však, ako som už spomínal sa aj tu dejú momenty, ktoré sa takpovediac odrazu „kazia“ a menia sa komplikujú.

O svetoch a silách paralel sme si už, čo to povedali, ale vlastne sme málokedy mali možnosť chápania širokospektrálneho vplyvu „na svojej koži“. Teraz ten vplyv tu je a pochádza (v našom žargóne) z Paralelného sveta mimo našej dimenzie. Prázdno prišlo nenápadne a potichu a rozprestrelo svoje krídla nad veľkou časťou strednej Európy. Neznamená to, že však zasiahlo všetkých ľudí v Európe. Avšak určite to zasiahlo našu cieľovú skupinu, a to v širokom spektre ľudí okolo nás.

Na PRÁZDNO som prvý krát upozornil Strážcov 02.02.2019 a začal som takto:

“Kolegovia, zhruba od polovice Januára tohto roku sledujem, že vnímam TICHO a PRÁZDNO …
V tom prázdne a tichu sa dokážu ukrývať sily Paralely mimo našej dimenzie.

Ticho znamená počuť svet, ktorí iný nepočujú …Prázdno, zanemená veľké nebezpečenstvo …. atď., atď. .”

Vplyv tejto sily sa však úplne reálne dal prvý krát pozorovať a to tak, že som videl už aj dopady na všeobecnej úrovni až od konca Apríla a v Máji. No jej počiatok zahájenia pôsobenia PRÁZDNOTY si myslím môžeme spätne datovať do jesene v roku 2018.

Teraz je tá sila už rozrastená a prerastená kade tade ako zhubný nádor. Škody a dopady hodnotím, ako neskutočne veľmi zlé drastické a len tak rýchlo sa z toho nespamätáme. Avšak nie je to prvý krát, čo nás postihla pohroma a stále sme sa nakoniec nejako pozviechali.
Tu a teraz sa ukáže sila kolegov Selekcie, a to od úrovní členských, majstrovských i tých na najvyšších miestach. Viac slov asi nie je treba. Diskusia je otvorená a je len na vás kolegoch či sa začne diskusia alebo nie.
Keď som uverejnil príspevok Solitér, keď o nič nešlo aj vnútri spoločenstva sa rozbehla diskusia, čo sa deje a prečo sa deje. Ale bol to len príspevok a nič viac ako drobná ukážka z jednej z mnohých prác na ktorých pracujem.
Teraz, keď o niečo ide a toto je k tomu už štvrtý príspevok (druhý verejný) je ticho…. čo potvrdzuje moje slová a úvahy.

PS: Myslím si, že tento vplyv sa dostane aj do našej kroniky a v budúcnosti o tomto určite budeme aj učiť. Veď nič lepšie pre výučbu a reality praxe prežitého a zažitého.

Tagy:

Tento príspevok bol odoslaný v Thursday, July 11th, 2019 o 11:14 a je zaradený pod Postrehy, Príbehy, Výuka, Zamyslenia. Môžete sledovať akékoľvek reakcie cez RSS 2.0 feed. Môžete zanechať reakciu, alebo spätná odkaz - trackback z Vašej strány.

Zanechajte reakciu

Musíte byť prihlásený aby ste mohli komentovať.