6
May

Neplánovaný tréning

   Odoslal Znachor a zaradil do Postrehy, Príbehy

Niekedy sa nám naskytne príležitosť troška si potrénovať aj keď sme to práve nemali v pláne, ja takéto príležitosti celkom rád využívam.

Tak sa stalo aj včera ráno, šli sme s manželkou do záhradného centra, ale po zaparkovaní sme zistili, že do otvorenia zostáva ešte nejaký čas. Všimol som si, že hneď vedľa je cintorín, cintorín, na ktorom som ešte nebol, prečo teda nevyužiť príležitosť? Vzhľadom na čas som si dal iba skromný cieľ, navnímať hranicu cintorína, myslím energetickú, tá fyzická je daná oplotením, takže šup šup prepnúť sa, naladiť, cieľ tréningu som už mal stanovený a pomalým krokom som sa približoval k cintorínu. Hm, lenže už som bol skoro pri plote a furt nič, až skoro pri samom plote som konečne navnímal energetiku, považoval som to za neúspech, ktorý som pripisoval tomu že som sa asi slabo prepol, bolo to narýchlo, takto som si sám sebe vysvetľoval zníženú citlivosť vnímania. Taký trochu sklamaný som zdvihol hlavu a pozrel na cintorín a uvidel som, že prvý rad hrobov začína pomerne ďaleko od oplotenia, čiže som tú hranicu navnímal správne, moja chyba je, že som sa nechal pomýliť fyzickou hranicou, oplotením. Zjavne si je treba viac veriť… V každom prípade, tento, neplánovaný tréning, mi dosť dal, konkrétne viac si veriť.

Tento príspevok bol odoslaný v Sobota, Máj 6th, 2023 o 16:26 a je zaradený pod Postrehy, Príbehy. Môžete sledovať akékoľvek reakcie cez RSS 2.0 feed. Môžete zanechať reakciu, alebo spätná odkaz - trackback z Vašej strány.

3 komentárov

 1 

Áno treba si veriť, ale hranicu môže určovať aj vek cintorína. Čím starší tým menej citeľná hranica.

Máj 6th, 2023 at 16:38
 2 

Kolega Znachor veľmi dobre si zareagoval a uvedomil si si že " hranica " môže byť hocikde, nie iba pred múrmi ale aj tam kde si to správne nasnímal.
Veľmi dobrý tréning

Máj 6th, 2023 at 16:42
 3 

Ako si sám zistil, je potrebné viac veriť svojmu vnútru, ako tomu čo vidíme očami.
Sám som si to pár krát zažil na rôznych miestach.
A boli to zvyčajne len obyčajné miesta. Buď v prírode, alebo aj niekde v meste.
Podľa mňa je takýmto dobrým miestom pre tréning rieka. A jej hranice. Niekedy sú silnejšie, niekedy menej no sú tam stále. A tak si vieš overiť svoje vnímanie 🙂

Máj 8th, 2023 at 23:01

Zanechajte reakciu

Musíte byť prihlásený aby ste mohli komentovať.