2
Jun

Prihláška do Spoločenstva Selekcia

   Odoslal Selekcia a zaradil do Oznamy

Vážení návštevníci blogov, ak ste zavítali na tieto stránky, tak vás zrejme zaujímajú témy, ktoré sú medzi nebom a zemou, priťahuje vás mágia, paralelné svety, posmrtný život, najrôznejšie záhady a tajomstvá.

Možno ste v ponuke komerčných kurzov a víkendových školení o mágii doteraz nenašli to, čo ste skutočne hľadali. Hĺbku, spojenie s podstatou, objavenie dávnych mystérií, funkčných rituálov, svet mágie a stretnutie s jemnohmotnými energetikami, ktoré nás obklopujú.
Spoločenstvo Selekcia otvára svoje brány práve ľuďom, ktorí nechcú ostať pri povrchu, hľadajú skutočnú magickú prax, ktorá sa predáva z pokolenia na pokolenie. Spoločenstvo Selekcia nadväzuje na spoločenstvo Anách, ktoré vzniklo v roku 1874 a nieslo učenie spoločenstiev minulých, ktorých vek sa počíta na milénia.

Preto sa v našom spoločenstve dovzdávajú magické vedomosti tak, ako to bolo vždy. Z učiteľov na žiakov, praxou a postupnými zasväteniami. Nie je to cesta na víkend, ale je to cesta, ktorou kráčali skutoční mágovia od minulosti až dodnes.

Ak vás láka táto cesta, neváhajte na ňu vykročiť. Prvým krokom je podanie prihlášky.

Do prihlášky uvediete len základné údaje, skúsenosti a vašu motiváciu k štúdiu mágie. Ak nemáte žiadne doterajšie skúsenosti, to vôbec nevadí. Začíname úplne od základov.

Prihlášku stačí poslať e-mailom na: V tele správy uveďte:

Meno a priezvisko:
Telefonický kontakt:
E-mail:
Mesto:

Vaše zameranie v oblasti ezoteriky, záujmy a doterajšie skúsenosti, absolvované kurzy, školenia a podobne: (nie je podmienkou absolvovanie kurzov a podobných komerčných škôl)

Dôvody, prečo s chcete stať členom spoločenstva Selekcia a čo vás najviac z oblasti mágie zaujíma:

Odoslanie prihlášky neznamená, že vás automaticky prijmeme medzi seba. Možno vás však budú kontaktovať naši kolegovia s cieľom osobného stretnutia. Po úvodných formalitách sa vám možno otvorí svet poznania, otázok a odpovedí.

Je to len na vás…

Tento príspevok bol odoslaný v Sunday, June 2nd, 2019 o 09:16 a je zaradený pod Oznamy. Môžete sledovať akékoľvek reakcie cez RSS 2.0 feed. Môžete zanechať reakciu, alebo spätná odkaz - trackback z Vašej strány.

Zanechajte reakciu

Musíte byť prihlásený aby ste mohli komentovať.