13
May

Kniha: Ašarat – „Trevor“

   Odoslal Selekcia a zaradil do Nezaradené

Limitovaná edícia

Cena: 10,00 EUR + poštovné

Vydavateľ a distribútor: Aragona s.r.o.

Kniha sa nepredáva cestou kníhkupectiev.
Je distribuovaná len cestou tejto priamej objednávky.

Počet strán: 377

>> Objednať knihu < <

Pútavý príbeh o mladom majstrovi Trevorovi, ktorý bol neofytom tajného učenia v tajnom spoločenstve, (ktoré skutočne aj dnes existuje) nás naplno pohltí a vtiahne do deja až máme pocit, že sme samotným Trevorom.

Príbeh je zameraný nielen na mágiu, sú tu ukážky magických formuliek a úkonov aj hlavne na zvládnutie ega, emócií, trpezlivosti, seba samého a v konečnom dôsledku lásky.

Aj, keď v deji si Trevor prešiel veľkými nástrahami, prekážkami a samotnou silou mágie, musel dôjsť až na dno svojich síl, aby pochopil význam dosiahnutia postu majstra v mágii. Vydal sa na cestu, ktorá mu pomohla pokročiť na jeho ceste a naplniť jeho poslanie. Nemohol ani omylom tušiť, na akú skutočnú cestu sa vydal a, kým sa sám Trevor mal stať.

Vnorte sa do napínavého deja knihy „Trevor“ od autora Ašarat, ktorý je tiež autorom knihy
„Život po smrti“.

Ešte pred tým, ako sa začítate do deja, pripomeniem úžasné slová jedného z Trevorových učiteľov:

„Pamätaj si, ak raz nebudeš vedieť ako ďalej, tak sa vráť tam, kde si bol naposledy, tam je ukryté riešenie. Ak toto pochopíš, pomôže ti to vrátiť sa tam, kde si to pokazil.“

Želám vám príjemné čítanie.

PS: V knihe je mnoho replík zo skutočných udalostí a veľa skutočných momentov, tak, ako sa v realite odohrali. Kniha je z časti fikcia a z časti opisuje realitu.

Tagy: , , , , ,

Tento príspevok bol odoslaný v Streda, Máj 13th, 2020 o 12:44 a je zaradený pod Nezaradené. Môžete sledovať akékoľvek reakcie cez RSS 2.0 feed. Môžete zanechať reakciu, alebo spätná odkaz - trackback z Vašej strány.

6 komentárov

 1 

Veľmi sa teším, že Trevorov príbeh už máme vo fyzickej podobe. 🙂 A v mojej knižnici určite nesmie chýbať. Príbeh zaujme myseľ a fantáziu, prebudí emócie a srdce, a jeho odkazy sa dokážu dotknúť duše...

Máj 14th, 2020 at 07:08
 2 

Gratulujem autorovi a všetkým, ktorí sa podieľali na tom, že si tento pútavý príbeh budeme môcť prečítať v podobe knihy. Celý dej príbehu je pútavý a napínavý, poučný a plný mágie...

Máj 14th, 2020 at 10:10
 3 

Takto ma zaujala naposledy kniha Pokojamilovného bojovníka. Dej ma úplne pohltil a ťahal čítať, aby som zistil, čo bude ďalej. Čítal som pomalšie, aby mi nič neušlo a, čo ak sa mi podarí vyčítať niečo medzi riadkami. Čo ma prekvapilo, že tu boli uvedené autentické mantry aspoň podľa mojich chabých vedomostí. Opisované niektoré techniky atď. Možno by kniha mohla byť aj nejakým sprievodcom a prvou akousi učebnicou pre niekoho kto sa začína zaujímať o tajomstvá mágie.
Podoba niektorých postáv so skutočnosťou je čisto náhodná. 😀 (Laurence, Tamia, Jeremy, Káali, aby som len niektorých menoval)
Trevor. No toto je pre mňa niekto veľmi zaujímavý. Počas čítania som sa nejako nebadane s ním stotožnil. Našiel som v ňom podobné črty alebo, ako by som to napísal, boje, ktoré zvádza sám so sebou akoby boli opísané moje boje s vlastným ja s mojimi emóciami. Tak isto neverím v seba v mnohých oblastiach. Tak už len veriť v to, že nakoniec sa aj mne podarí tak zvládnuť emócie, hlavne tú, čo sa týka lásky a strachu zo straty lásky (veď ma poznáš). Ale tu je to krásne opísané, že sa to dá. (Priznávam od radosti padlo aj pár sĺz.)
A myšlienka, ktorá sprevádzala od strany 123 (aj to číslo je zaujímavé, náhoda?)
„Pamätaj si, ak raz nebudeš vedieť ako ďalej, tak sa vráť tam, kde si bol naposledy, tam je ukryté riešenie. Ak toto pochopíš, pomôže ti to vrátiť sa tam, kde si to pokazil.“
Táto myšlienka mi vŕta odvtedy hlavou a stále ma núti zamýšľať sa nad ňou. Už len vedieť, kde sa mám vrátiť, kde som to pokazil. Raz to možno zistím.

Jún 1st, 2020 at 07:56
 4 

A tak, jedno s druhým. Prišlo niečo, a to bol tento náš príbeh?
Mal som tú česť, byť jedným z tých, ktorí si smeli prečítať Trevora ešte v neúplnej forme, keď z neho boli články písané na našich blogoch. So zvedavosťou som sa vracal skoro každý týždeň na stránku a čakal pokračovanie. Niektoré, boli pútavejšie iné zas chceli trpezlivosť na to prelúskať sa nimi, až sme sa dostali na záver.
Vtedy priznám sa som ešte nevedel doceniť význam cesty stať sa skutočným majstrom.

Po tom ako som do daru dostal, jeden z prvých knižných výtlačkov Trevora. Od málo známeho autora menom Ašarat, ktorého predošlé texty boli skôr náučné. (Za čo ešte raz ďakujem)
Ten sa tentoraz pustil do epického diela. Aké boli a sú stále moje dojmi po prečítaní knihy Trevor?
Od prvého momentu, ako som si sadol na sedačku autobusu a ucítil, chuť k čítaniu akú som neucítil už veľmi dlho. Vzal som do ruky knihu a ponoril sa do slov.
Pričom som v nasledujúcich dňoch celú knihu priam zhltol.
Neopúšťa ma pocit, akoby tesne pod povrchom tak tesne na dosah vnímania, a zároveň tak ďaleko bolo v riadkoch Trevora, napísané oveľa viac.

Trevor je v našom príbehu, mladým Majstrom, učňom tajného učenia, tajného spoločenstva.
Vydal sa na cestu, ktorá mala mu napomôcť pokročiť na jeho ceste, na Ohnivú horu.
Nemohol ani omylom tušiť, na akú skutočnú cestu sa vydal a kým sa sám Trevor mal stať aby mohol dokončiť svoju púť.

Všetci poznáme, slová ako trpezlivosť, počúvanie, strach a umieranie.
Ich dôležitosť mne samému, dala nový rozmer práve pri čítaní Trevorovho príbehu.
Aká dôležitá môže byť Trpezlivosť pri učení, aj keď tisíc krát vám dookola niekto opakuje
to isté? Čo len dokáže správne vypočutie si obyčajných slov?
Aký obrovský význam môže mať ak dokážete správne pochopiť význam strachu vo vašom živote?
A je len jediný spôsob ako sa dá umrieť?
Môžete vlastne pochopiť, niečo ak to nezažijete? Dá vám, niečo z toho vlastne význam ak…
Ste niečo neprežili? Neprecítili? Kde vlastne je tá hĺbka? Ktorú, hľadáte?

Pozrite sa na svet bez očí, a verím že pochopíte aspoň tak málo zo skutočnej podstaty Trevora ako ja sám. Želám vám príjemné čítanie.

Jún 16th, 2020 at 11:58
 5 

Knihu som prečítala a páčila sa mi. Pútavý, magický dej s dobrým koncom. Hlavný hrdina Trevor, učeň mágie, pre dosiahnutie vytýčeného cieľa musí aj veľa obetovať. Musí sa trpezlivo a vytrvalo učiť a v konkrétnych situáciách meniť, zachovať si vnútornú rovnováhu. Lebo k výsledku sa dopracuje nielen technikou, ale predovšetkým zvládnutím seba samého, svojej psychiky, emócií.

Október 13th, 2020 at 10:26
 6 

Veľmi napínavo a farbisto napísaný román, v ktorom sa stiera hranica medzi fantáziou a realitou.

Je plný odkazov na skutočné magické techniky a ako som ho čítala, cítila som, ako sa mi pri ňom pomaličky otváralo vnútro a mágia sa mi postupne jemne dostávala do krvi.

Súčasne je tento príbeh plný ľudskosti, srdca a aj láska tu má svoje miesto.

Jednoducho, v príbehu mága Trevora, ktorý sa stal Majstrom tajného spoločenstva, a musel prekonať veľa prekážok na ceste svojho poslania, sa nájde mnoho z nás...

Jún 12th, 2022 at 13:01

Zanechajte reakciu

Musíte byť prihlásený aby ste mohli komentovať.