17
Jan

Kniha Ašarat – Život po smrti

   Odoslal Selekcia a zaradil do Ezoterika, Literatúra

Autor na predaj poskytol len
50 ks kníh

Cena: 10,00 EUR + poštovné
Na predaj zostáva 5 ks

Kniha je spojením dvoch prác –

Svet Emočného tela a Duša.
Počet strán: 200

Vydavateľ a distribútor: Aragona s.r.o.

>> Objednať knihu < <

Tagy: ,

Tento príspevok bol odoslaný v Thursday, January 17th, 2019 o 10:53 a je zaradený pod Ezoterika, Literatúra. Môžete sledovať akékoľvek reakcie cez RSS 2.0 feed. Môžete zanechať reakciu, alebo spätná odkaz - trackback z Vašej strány.

Jeden komentár

 1 

Knihu autora Ašarata – Život po smrti – som si prečítala niekoľkokrát. Je to kniha, ktorá sa dá čítať stále, ale máte dojem, že tam vety a poznanie skôr neustále pribúdajú a neubúdajú.
Ak by v mágii alebo v širšom slova zmysle v ezoterike existovala povinná literatúra, myslím si, že táto kniha by mala byt povinnou.
Na trhu je veľmi veľa kníh s touto tematikou – myslím tematiku života po smrti.
Či je to kniha Život po živote, Čo nás čaká po smrti, Na druhom brehu....
Obsah týchto kníh tvoria viac-menej príbehy ľudí, ktorí prežili klinickú smrť, kómu alebo terapiu, hypnózu, regres, na základe ktorých sa „dostali“ do svojich minulých životov .
Táto kniha by podľa mňa mala mať iný názov, aby sa odčlenila a vynikala medzi knihami.
Lebo nie je možno až tak dôležité, čo sme v minulosti boli, ale je dôležité to, ako my, JA, Človek, Bytosť na tomto svete fungujeme.
Myslím si, že každý, kto aspoň trošku privoňal k mágii, vie, že máme telo a Dušu. No táto kniha objasňuje našu podstatu bytia.
Autor knihu rozdelil na dve časti – Emočné Telo a Duša. Obidve časti sú napísané veľmi zrozumiteľne.
V celej knihe nenájdete kúsok „omáčky, alebo vaty“, iba fakty. A budete veľmi prekvapení, keď sa dozviete, ako vlastne fungujeme. Ako funguje naše telo, prečo sa volá Emočné Telo, čo sú paralelné svety a ako môžeme vnímať smrť z rôznych aspektov, lebo nikto na tejto Zemi nie je nesmrteľný.
V druhej časti o Duši autor podrobne rozoberá, čo je Duša a jej základné stavy – ako Duša sa raduje, smúti, trpí, plače, bolí, chce slobodne lietať a učiť sa nové veci. Neprislúcha mi tu opisovať obsah a úryvky z kníh.
Iba viem, že táto kniha je vodítkom pri mojej práci s tarotmi, pohľadom na karmu, na duševné stavy a pohľadom na smrť. Úplne mi zmenila vedomosti, obzor, postoj a objasnila mi, prečo sa to deje tak a nie inak.
Nebudem sa tu ďalej rozpisovať, odporúčam ju každému, lebo ak spoznáš seba, spoznáš aj iných a budeš im vedieť pomôcť, ak ťa o to požiadajú.
Lebo ak nepoznáme písmená, nevieme čítať a písať.
A ak nebudeme poznať seba, nuž....a za tú cenu knihy...
Kolegovia, prajem Vám pútavé čítanie na ceste objavovania samého seba.

May 25th, 2019 at 09:28

Zanechajte reakciu

Musíte byť prihlásený aby ste mohli komentovať.