Počas tohto mesiaca som vytvorila dve vrecúška a v oboch som použila ochranné aj liečiteľské runy jedno na ochranu a jedno na univerzálne liečenie. Mala som silné nutkanie vrecúška darovať mojím dvom kamarátkam.

Dokonca tak silno, že som zorganizovala krátke stretnutie a odovzdala som im ich. Mala som ich v hlave zadelené ktorej dám aké, ale pri odovzdávaní som to podvedome vymenila. Keďže náhody neexistujú nechala som to tak. Ešte v ten istý večer mi volala tá kamarátka, ktorá dostala ochranné vrecúško, že do nich na cúval kamión a skoro ju zhodil z nadjazdu. Našťastie sa nič nestalo a dokonca ani auto okrem škrabancov nie je poškodené. Verte, že mnou tento zážitok otriasol a dnes robím ďalšie vrecúška s runami pre bezpečnú jazdu.

Tento príspevok bol odoslaný v Piatok, November 24th, 2023 o 12:12 a je zaradený pod Postrehy, Runová mágia, Runy. Môžete sledovať akékoľvek reakcie cez RSS 2.0 feed. Môžete zanechať reakciu, alebo spätná odkaz - trackback z Vašej strány.

4 komentárov

 1 

Milá kolegyňa Lulith keď si priniesla vrecúško pre ochranu na výuku bolo skutočne vytvorené precízne a bolo ochranno - útočné. Veľmi sa teším že runy v mágii sú účinné a dokázal to tento prípad.
Verím že ďalšie magické vrecúška budú ešte účinnejšie.
Ďakujem

November 24th, 2023 at 12:59
 2 

Kolegynka Lulith, si velmi šikovná, využila si kombináciu s runami a výsledok na seba nenechal dlho čakat. A to že si vrecúška vymenila podvedome, je dôkaz toho, že všetko je tak ako má byť. Silu rún vidím aj ja, učenie od Vhiolynty je naozaj zaujímave a poučné. Dakujem ti Lulith za podelenie tvojho zažitku, a ešte veľa úspechov pri tvojej práci s vrecuškami a pri tvojej magickej práci.

November 24th, 2023 at 13:26
 3 

Mila kolegyna,vzdavam velku uctu pred Tvojim magickym umenim.

November 24th, 2023 at 13:43
 4 

Kolegyňa Lulith, som rád, že tvoje vrecúško žalo úspech. Evidentne si pozorná žiačka a Vhiolynta dobrá učiteľka. Kolegyne len tak ďalej.

November 25th, 2023 at 16:39

Zanechajte reakciu

Musíte byť prihlásený aby ste mohli komentovať.