Priatelia – kolegovia, dnes som sa zase “prehrabával” vo svojom archíve a našiel som jeden dávny recept. Možno si niektorí pamätníci spomenú na rok 2010. Vtedy v jeseň sme to na jednu akciu pripravovali. Keďže toto v mojich knihách nenájdete dávam to sem. Ak má niekto záujem vyskúšajte si to.

Každý, kto pracuje s mágiou sa potrebuje nejakým spôsobom vedieť uchrániť. Nie všetci však na tento účel vieme vytvoriť dostatočne silný energetický obal bez toho, aby sme sa neoslabili. Za týmto účelom sa používajú rôzne iné metódy ochrany. Nižšie popísané je komponent, ktorý nás dokonale ochráni pri práci s mágiou, ako aj pri práci priamo s astrálnymi bytosťami. Tento komponent vieme použiť v priestore aj vo voľnej prírode. Súčasne tento komponent následne vieme aj použiť aj ako materiál na vytvorenie a vyslanie programu energiou vetra – v prírode a energiou statického pôsobenia v priestore. To znamená, že so sebou zoberiem akoby polotovar, ktorý na mieste určenia doladím podľa toho, či bude slúžiť len na ochranu, alebo ho súčasne použijem aj ako nosič programu. V tomto prípade treba mať na pamäti, že po ukončení práce kruh nelikvidujem, ale ho ponechávam vo forme, ako ho vytvorím. Preto treba veľmi zvážiť jeho použitie v priestore.

Popol z byliniek
Mŕtvu zeminu
Živú zeminu – kompost
Štiplavú papriku mletú
Biele plátené vrecúška
Bylinky – sušené

Čierna šatka – rozprestrieť na stôl v ktorej budeme miešať jednotlivé nadrvené komponenty.
Jednotlivé komponenty v menších množstvách drvíme v mažiaroch a vysýpame postupne na šatku, tak aby neboli ešte vzájomne premiešané. Takže potom tam máme kopy – mŕtvu, živú a popol.

Na šatke máme niekoľko samostatných kôpok, ktoré môžem troška rozhrnúť, aby netvorili pyramídový tvar, ale aby vyžarovali na ploche. V tejto chvíli by som mal mať nadrvené bylinky, ktoré sú tiež na šatke. Ak berieme do úvahy, že máme k dispozícii tri druhy zeminy – dva rôzne druhy mŕtvej zeminy pochádzajúce z rôznych cintorínov a tzv. živú zeminu – kompost je vhodné vedieť samostatne precítiť ich energetické vyžarovanie.
Pri živej zemine však musím vedieť oddeliť zdroj mŕtvej energie, lebo v skutočnosti je tá zemina presiaknutá mŕtvymi komponentmi, ktoré však plnohodnotne sú zdrojom výživy a života pre rastliny. Kdežto napr. žltá ílovitá zemina bude mať úplne iné vyžarovanie, najmä ak pochádza z hrobu, kde bol niekto pochovaný pred niekoľkými mesiacmi.
Ďalším komponentom (veľmi vhodným) je netopierí trus -(Guáno), v ktorom súčasne sú aj zvyšky mŕtvych netopierov.
Netopiere pozostatky používame aj za účelom prepojenia sa skrze živú bytosť do pradávnych dôb s možnosťou napojenia sa cez ich energetiku do minulosti, keď paralela tvorila čiastočne celok s fyzickým svetom.

Keď to máme všetko nadrvené, tak to vysypeme na zeminu, byliny, popol, papriku a zmiešame ich dokopy. Zmiešanie môžeme učiniť – všetko presypeme buďto do nejakého väčšieho skleneného pohára, alebo do inej vhodnej nádoby.
Na uvoľnenú šatku – látku vysypeme nadrvený netopierí trus a ich pozostatky, kde si treba všimnúť špecifickú vôňu a vyžarovanie energie. Toto nasypeme navrch do pohára alebo nádoby.
Keď mám navrchu na sypaný netopierí trus, pristúpime k nabíjaniu uvedenej zmeske a to nabitými klincami. (Nabité klince – veď viete ako majú biť – akým spôsobom nabité 🙂 )
Pri tomto si treba dávať obzvlášť pozor, pretože ak sú klince správne nabité môžu pri priamom kontakte s kožou človeka privodiť smrť. Po niekoľkých minútach pôsobenia vysypeme obsah pohára – nádoby späť na šatku – látku, na ktorej to miešame a začneme to celé premiešavať, najlepšie nejakou sklenenou tyčkou. Klince priebežne vyberáme a kladieme si ich bokom. Keď to dobre premiešame všetky komponenty, urobím v strede otvor a klince umiestnime do stredu a zasypeme uvedenou pôdou.

Celý čas samozrejme pracujeme v rukaviciach.
Potom sa snažíme to celé rozprestrieť pred sebou, a začneme pracovať s programom, ktorý do toho chceme vložiť a to tak, že nakreslíme do uvedenej zmesky znaky.
Po dôkladnom premiešaní a nabití zmesky zhrnieme zem a ostatné komponenty do väčšej kôpky, kde v strede vytvoríme niečo ako kráter, takže vlastne nám vznikne ako keby sopečný vrch. Do otvoru vložíme sopečný lávový kameň a snažíme sa zahrabať postupne ten sopečný kameň s prachom, tak aby sme čo najviac nebili jeho energiou ostatný prach (zmesku). Keď máme prvotný kameň zahrabaný, zoberieme ďalšie sopečné kamene a obložíme okolo kôpky, ktorú sme vytvorili. Necháme to nabíjať.

Pokiaľ mám malé sopečné – lávové kamene je vhodné ich podrviť, ako predchádzajúce komponenty a zmiešať ich dokopy. Dosiahnem tým to, že budem mať ďaleko silnejší výsledný komponent. Pokiaľ máme k dispozícii nejaké magické predmety, ako je napr. magické písmo a pod., ktoré dokáže vyžarovať a odovzdávať silu, môžeme takéto artefakty umiestniť tak, aby vyžarovali energeticky na komponenty s ktorými pracujeme. Ak mám toto pripravené môžem pridať popol z byliniek, ktorý sypem na povrch a počas toho vyslovujem mantru. Potom to necháme nejakú dobu pôsobiť. Po nejakej dobe by to malo vyžarovať dosť značne energiu .
Ďalší komponent, ktorý je vhodné pridať je osobný zdroj energie mága, ktorý vytvára túto zmes. Toto môže byť vo forme nejakého oleja, kvapaliny, či zmesi byliniek, proste niečo, čo zosobňuje toho, kto to vytvára. Týmto prenesieme priamu silu priamo do miešaného komponentu.

Keď toto máme takto pomiešané a pripravené necháme to stáť minimálne 48 hod. Je vhodné to prekryť koreňmi sušených bylín. Byliny, ktorými to prekryjeme nie sú jednoznačne určené a preto je na každom kto sa pre čo rozhodne. Potom je tu ešte možnosť posilniť tento komponent podľa vlastného pocitu, cítenia, či poznatku o iný ďalší komponent. Ako príklad sa dá uviezť napr. semená maku, ktoré sa dobre programujú.

Jednoduché však :D. No verím, že sa nájdu takí, ktorí tento popis aj pochopili.

Tagy: , , , , , , ,

Tento príspevok bol odoslaný v Wednesday, February 21st, 2018 o 14:53 a je zaradený pod Mágia, Výuka. Môžete sledovať akékoľvek reakcie cez RSS 2.0 feed. Môžete zanechať reakciu, alebo spätná odkaz - trackback z Vašej strány.

6 komentárov

 1 

@ Ašarat vskutku dobrý a veľmi účinný recept, ale určite nie jednoduchý 🙂
Nerozumiem, ak použijem už nabité klince a potom do zmesi idem vkladať ochranný program nebude sa to navzájom prebíjať alebo vybíjať? Mimochodom tvoj návod na nabíjanie klincov je fakt náročný a celkom by ma zaujímalo kto z kolegov to už skúšal.
Alebo to mám chápať tak, že klince už keď nabíjame, tak na účel ochrany? Tomu tiež nie celkom rozumiem vychádzajúc z toho na aký účel sa klince používajú.
Je to akoby si dva odlišné rituály spojil do jedného, čo mi tiež celkom nedáva zmysel. Asi som to celkom nepochopila.

A ešte niečo málo zo skúseností... určite sa takýto alebo vlastne akýkoľvek magický rituál vykonáva v miestnosti na to určenej. Teda nie doma a nie tam kde môže byť nejaký pohyb ľudí. Sopečné kamene kúpené na nete alebo v obchode sú takmer prázdne. Treba si zadovážiť živé kamene. A určite keď sa takýto rituál robí, tak si zapečatím priestor - miestnosť.
Dá sa miesto netopiera použiť napr. jašterica ?

February 23rd, 2018 at 04:30
 2 

Kolegyňa Sára, ja často kombinujem techniky nezávislé od seba do jedného. Viem je to proti logike. Avšak ak si spomenieš na prácu IFO- Iné formy ovplyvňovania skutočností a prácu Zásah do karmy, tak to sú dve odlišné práce a predsa ma občas vidíte ako ich spolu kombinujem.

Ale aspoň na niečo nech odpoviem.
Klince ak sú "nabité" automaticky neznamená naprogramované.

February 23rd, 2018 at 10:24
 3 

@ Ašarat dakujem za odpoved,
Ak sú klince nabité silou - energiou - vôľou teda nie zámerom. Chápem to správne?

Áno máš pravdu občas logika proste protestuje 🙂

February 23rd, 2018 at 10:38
 4 

Sára áno chápeš to správne. A čo sa logiky týka často sa pozastavujete nad textami a ako pracujem, ale pre mňa nie je dôležité, aby ma človek chápal ako robím, ale aby som bol efektívny v tom čo robím.

A tí čo sa u nás učia sa to naučia chápať a časom si každý aj tak nájde vlastnú formu, toho ako ďalej.

February 23rd, 2018 at 10:44
 5 

Opravujem... dávam dokopy novú knihu na výučbu budúcich kolegov, čo prídu a zistil som, že aj pôvodná kniha, tento návod obsahuje 🙂

February 23rd, 2018 at 11:49
 6 

Magická zmes o ktorej je tento článok bola v minulosti použitá v praxi za asistencie žiakov, možno by nebolo zlé toto celé zopakovať...

February 25th, 2018 at 22:30

Zanechajte reakciu

Musíte byť prihlásený aby ste mohli komentovať.