18
May

Svet Temna

   Odoslal Asarat a zaradil do Mágia, Okultizmus, Výuka

V temnote sa pohybujú a žijú bytosti, ktoré mnohokrát patria do sfér dávno minulých. To znamená, že sa tam ukryli bytosti, ktoré síce kedysi žili vo sfére svetla, ale pre svoj život momentálne potrebujú hlavne Temno. Tieto bytosti majú svoj pôvod v dvoch základných rovinách.
Prvá je umelo vytvorená a oživená bytosť silou cestou paralelných svetov a sem radíme rôzne bytosti „podsvetia“, ako sú satan a podobne.
Druhá je sféra bytostí, ktorá pochádza zo živých tvorov, ktoré po väčšinou pochádzajú zo živých tvorov. Jedná sa o tvory, ktoré ostali v medzi priestore a neodišli do paralely a zostali tu. Bežne ich nazývame duchovia, ale mnoho krát ak ich vidíme, vidíme len akoby opar hmloviny. Ich nebezpečie spočíva v tom, že v niektorých prípadoch sa naše emocionálne roviny stretnú a môžu sa spojiť. V tomto momente sa dokážu uvedené bytosti dostať na našu úroveň a v tom lepšom prípade dôjde len ku nepríjemnému pocitu stretu s takouto bytosťou. V horšom prípade sa môže stať, že uvedená bytosť sa prisaje na jedinca a vtedy nastáva problém psychiky. Jedinec totiž prežíva často pocity, ktoré sú jej cudzie a psychika to vygeneruje v nervovej sústave, ako vibrovanie a napätie, ktoré postupne sa prederú do mozgu a mozog začne brať tento prírastok, ako niečo, čo sa vlastne stalo uvedenému človeku hoci človek vie, že nič také neprežil. Potom si začne klásť otázku, či to neprežil v rannom detstve, ako niečo čo videl, alebo ako pojem z minulého života, ktorý však v skutočnosti neprežil. Obvykle ľudia potom začnú hľadať u niekoho pomoc a po väčšinou sa to končí tak, že ten, kto sa snaží „pomôcť“ to mylne vydedukuje, ako kliatbu na človeku.

Ďalší moment je ten, keď niekto kto sa hýbe v oblasti okultizmu a mystérií sa dostane do kontaktu s týmito bytosťami a títo jedinci potom môžu sledovať uvedené bytosti a za istých okolnosti si ich nakloniť.
Tu neberiem do úvahy bytosti ktoré ostali zaseknuté v medzi priestore a teda zostali tu.
Mám na mysli bytosti, ktoré sú tu z paralelných svetov. Tieto bytosti si praktický mág môže rôznymi privolávacími technikami nakloniť a spolupracovať s nimi. Samozrejme musí byť na to psychicky a fyzicky pripravený a zdatný. Určite by som to neodporúčal robiť systémom pokus omyl. Tak isto sa naraz dá privolať a nakloniť len jednu bytosť.
Temno ukrýva mnoho tajomstiev, ktoré pripraveným dáva možnosť čítať a vzdelávať sa. Temno nám okrem tohto poskytuje aj pomoc cestou mesačného svitu a svitu hviezd. Sú jedinci ktorý mesačný spln dokážu zladiť s temnotou a energiu pretaviť do svojho tela a doplniť tak svoju vlastnú energiu.
Tieto bytosti sa obvykle viažu na staré zrúcaniny a staré domy. V nich totiž je množstvo zachytenej emocionálnej energie ktorá im dodáva silu na prežitie.
Na záver už doplním, že s týmito bytosťami sa môžeme stretnúť aj v kostoloch. Ľudia ktorí sú praktizujúci veriaci svojimi prejavmi emócií dávajú dostatok potravy pre uvedené bytosti. Ak sa nahromadí väčšie množstvo negatívnej emócie napríklad zo smútku za zosnulým, alebo jedinec ktorý je vo farnosti silný a obdarený silou vidieť uvedené bytosti tak sa toto puto ešte zosilni, až dôjde nakoniec ku stretu týchto dvoch životov.
Znamená to, že kňaz môže byť napadnutý silou paralely pretože sa na emocionálnej úrovni stretnú a to potom prerastie do stretu aj verbálnej fyzickej úrovni. Sila sa môže prejaviť v podobe tieňa na stene a občas sa dokonca môže zjaviť aj ako nehmotná bytosť.
V niektorých málo prípadoch sa táto bytosť môže na útok použiť aj človeka, ktorý pravidelne navštevuje kostol a toto nazývame aj posadnutím.

Tagy: , , ,

Tento príspevok bol odoslaný v Utorok, Máj 18th, 2010 o 12:51 a je zaradený pod Mágia, Okultizmus, Výuka. Môžete sledovať akékoľvek reakcie cez RSS 2.0 feed. Môžete zanechať reakciu, alebo spätná odkaz - trackback z Vašej strány.

Zanechajte reakciu

Musíte byť prihlásený aby ste mohli komentovať.