7
Feb

Rozdelenie duše pri zasvätení

   Odoslal Asarat a zaradil do Mágia, Výuka

Rozdelenie duše, ako takej sa možno zdá aj v našom ponímaní ako bizarná vec, ktorá hraničí s častým čítaním rozprávok, alebo sledovaní filmov.
No nie je tomu tak , skutočne sa totiž dá časť duše oddeliť a odovzdať preniesť do niekoho v kom akoby sme následne ožili a tým si zabezpečili nesmrteľnosť.
Tak s tou nesmrteľnosťou to je, i nie je pravda pretože:

1.- Nesmrteľnými sa tým nestane v zmysle nesmrteľnosti ako takej, ale zabezpečíme si prenos vedomostí a a identity svojho Ja a svojich vedomostí do niekoho iného.

2.- Nesmrteľným z pohľadu prechodu z tela do tela sa stávam pretože identická bytosť sa môže narodiť z tela ženy, do ktorej sa sila preniesla.

3.- V tele muža sa zrodí bytosť totožná silovo bytosti z ktorej duša pochádza a tak sa môže stať, že o niekoľko rokov sa bude duša nová deliť o telo jednej bytosti. A tento človek má úspešný nábeh na skrytú schizofréniu pretože občas bude vládnuť jeden a potom iný. Môže to viesť k totálnemu kolapsu nervovej sústavy. Takýto jedinec môže mať dokonca pocit, že myslí a koná ako niekto iný hoci si uvedomuje, že to nie je on, ale je aj tak ako ten v jeho vnútri. Dokonca na čas myslí ako niekto druhí a aj tak koná.

Na čo je teda takéto rozdelenie duše dobré? Nuž na to, aby sme zabezpečili prenos svojej sily a vedomostí do ďalšieho jedinca a pritom posilnili jeho samotné Ja. Možno to v tento daný moment tak nevypadá, ale týmto spôsobom ak svoje Ja- časť svojej duše prenesiem do takéhoto jedinca ktorý je pripravený, ( a hlavne komu chceme bezvýhradne odovzdať to čo som a po čase kým som bol) moja duša bude pôsobiť v úzadí tej jeho a bude zabezpečovať silnejšie prepojenie do sveta kolektívnej paralely a sily.
Tým mám na mysli to, že týmto prepojením – zasvätením sa spojí moja duša, ktorá je napojená na pôvodný zdroj energií a vedomostí v kolektívnom vedomí celku paralely. Toto zabezpečí, že jedinec sa môže ocitnúť v bežnej životnej situácii a nič sa nebude v ňom diať, ale ako sa to občas stáva vo chvíli ( ako v klasickom akčnom filme) sa niečo zvrtne a hoc nepôjde o život dotyčný vie presne ako konať v daný moment, a čo je nutné urobiť. Je možné, že chvíľku bude tápať a nebude mať plnú istotu, ale ak sa nechá týmto vnútrom viesť tak vyrieši problém ktorý mu skrížil cestu.

Toto „trhanie“ duše môže mať fatálne následky z titulu toho, že podľa sily akou sa uvedené odovzdanie udeje môže takýto jedinec prísť na čas o svoju silu (nie vedomosti) a toto od závislosti sily môže trvať od niekoľko málo minút až po dobu niekoľkých rokov.

Značne krátené. Poskytnuté len ako ukážka zo skrípt

Pravopisne ne editované

Tagy: ,

Tento príspevok bol odoslaný v Monday, February 7th, 2011 o 16:03 a je zaradený pod Mágia, Výuka. Môžete sledovať akékoľvek reakcie cez RSS 2.0 feed. Môžete zanechať reakciu, alebo spätná odkaz - trackback z Vašej strány.

12 komentárov

 1 

a je možné takúto odovzdanú časť odovzdať ďalej?

February 7th, 2011 at 16:51
 2 

Zaujímavá otázka.
Nie. Každý vie posunúť len svoju dušu, ale prijatú nie. To znamená, že ak niekto niekoho niekedy týmto spôsob zasvätí, tak tento akt spečatí ich osudy na veky.
Preto si každý musí dať pozor kam dá časť svojej duše.

Ďakujem za otázku toto upozornenie napíšem aj do skrípt.

February 8th, 2011 at 14:05
 3 

Ak tomu spravne rozumiem:
Primarna duša/Mag/ presunie svoje schopnosti na Sekundarnu dušu,ale tato už dalej vedomosti prenašat nemože...hm

A ako sa teda zabezpečuje ďalšia kontinuita v zmysle prenosu vedomosti/schopnosti?

Ak Tebe konkretne poskytol "know how" Starý pan..ako zabezpečíš aby sa tieto znalosti nerozplynuli,ked Ty osobne si vlastne sekundarna duša?

February 10th, 2011 at 07:23
 4 

Otázka znela tak, či je uvedenú dušu možné posunúť ďalej.
Tú odovzdanú nie.
Ale svoju áno, ale tá prijatá ostáva.

February 10th, 2011 at 15:26
 5 

a v ktorej potom ostavaju tie odovzdane vedomosti?

February 10th, 2011 at 15:29
 6 

Dá sa duša aj viackrát rozdeliť?

February 10th, 2011 at 19:21
 7 

Armen. Vedomosti ostávajú v oboch. To znamená, že ten kto ich má vie zo svojho Ja presunúť informáciu ďalej.

Bes. Áno dá sa.

February 11th, 2011 at 10:04
 8 

tak keď sú informácie u oboch, prečo by ich ten prvý príjemca nemohol posunúť ďalšiemu formou zasvätenia?

February 11th, 2011 at 13:09
 9 

Armen. Máš pravdu nepochybne môže. Ja však podotýkam, že pôvodná bytosť včetne vedomostí ostáva v príjemcovi č 1.
Uvediem príklad. Ja posuniem týmto spôsobom niekomu takto svoje vedomosti schopnosti atď. Mám na to svoj dôvod. A ak to učiním viem, že som zabezpečil to, že sa sila nestratí a takto som vytvoril identické dvojča svojho Ja zo všetkými vedomosťami a schopnosťami. Toto v danom človeku dozrie a ak príde ten správny čas tento človek vie potom vytvoriť svoje identické dvojča so svojou časťou duše. Tá časť duše ktorú sme ale prijali tá ostáva tá sa neposúva - nedá sa dať ďalej. A priori sa dávajú vedomosti a schopnosti skrze dušu (nosnú alebo originálnu - nie pôvodnú s prvotného zdroja) ďalej niekomu komu to určíme. Teda napríklad Ty toto budeš niekedy vedieť tak posunieš to, čo si Ty a nie to, čo si takto získala procesom duše.
Ale vrámci síl a schopností sa môže klamne zdať, že ide aj pôvodná duša, ale tam je len pritom informácia vrámci kolektívnej energetickej schopnosti sa napojiť a dostať ku takýmto info.
Ak už takto obšírne tu vysvetľujem - proste ak máš záujem pošlem ti celý ten materiál kde o tom podrobnejšie píšem. Nechcem tu na verejnosti púšťať iste info. to vieš.

February 14th, 2011 at 14:51
 10 

Ak beriem, že niekoho napadne šírenie tohto, ako zdroja, že je jeden pôvodný zdroj a on ovláda iné a teda jemu sú podriadené všetky tak hneď aj odpoviem.
Áno je to možné, ale to je iný prípad a iná technika ktorá súvisí z dušou človeka. Odpovedzte si koho sa to týka? Áno týka sa mnohých a aj deti ich detí budú v moci (ak to mam jemne napísať) tej pôvodnej bytosti.

February 14th, 2011 at 15:07
 11 

Musí byt tažke rozpoznat rozdiel medzi týmito dvoma typmi…
Jeden je „ čistokrvným „potomkom(pokračovatelom) zdroja a ten druhy IBA „otrokom bytosti „ avšak oba typy posobia zrejme navonok velmi podobne…
:-)skoro na nerozoznanie:-(

February 14th, 2011 at 16:42
 12 

okej, už mlčím 😀 ale však nech sa tu trošku diskutuje, nielen chváli

February 15th, 2011 at 03:11

Zanechajte reakciu

Musíte byť prihlásený aby ste mohli komentovať.