15
Feb

Rozdelenie duše pri zasvätení II

   Odoslal Asarat a zaradil do Mágia

Vrámci toho, že sa rozprúdila diskusia (čo vítam) na túto tému dopĺňam pár informácií.
Upozorňujem však na to, že nemienim púšťať citlivé a chránené informácie takže ak budete sklamaní je mi to skoro až ľúto. Pozor len skoro!

Dušu (“vraj”) v rámci zasvätenia nie je možné dávať do magického písma, alebo nejakého predmetu počas života.
Duša veľmi vyspelého mága sa môže po smrti tela naviazať na takúto vec, ale toto sú veľmi ojedinelé prípady.
Ak sa takýto artefakt dostane potom do rúk človeka, ktorý tvorí istú symbiózu z takto umiestnenou dušou táto duša sa stane súčasťou bytia jedinca ktorý z takýmto artefaktom narába – narábal. ( viem, že sa toto dá sám som tak už učinil)

Pokračovanie – delenie duše pri zasvätení.

1.- Ak si niekto vyberie svoj protipól s ktorým takpovediac tvorím jedno telo jednu myseľ jednu dušu môžem zasvätením preniesť na takéhoto človeka svoju časť duše a svoje JA. …. krátené

2.- ……. podstaty sily a schopnosti spojená z vôľou silnejšou, ako je zákon kliatby. Jedinec ktorý je silný a to nie len prenosom svojej vôle, ale silou uchopenia duše až tak, že ju dokáže vytrhnúť z človeka von. (toto som raz pred mnohými rokmi predviedol) ….. krátené upravené

3.- Sila spojenia a napojenia duše človeka, ktorý prestúpi hranicu paralely
a vzdá sa svojej podstaty a identity …….. krátené

Tento posledný bod nejako veľmi nepreferujem a riešenie je to len, ako krajná núdza. Pretože toto spojenie sa a priori rieši za iným účelom. Ak aj chcem kombináciu, že prevediem dušu je lepšie učiniť iné spojenie duší za účelom zasvätenia.

No a nakoniec existuje aj forma samo zasvätenia. Tu pri tomto už vidím tú plejádu ….. ako im táto informácia nahráva do karát a budú trúbiť do sveta, že touto cestou pomaly do nich vstúpil Duch Svätý, alebo osobne Belzebub a ich sila spočíva z tohoto zdroja.
Preto dopĺňam:
Tento akt má svoje jasné špecifiká a zasvätenie v sne, či už ten sen je v spánku, alebo inak halucinogénne osvojený stále je bude a ostane halucinačným vnemom a nič viac.

Tagy: ,

Tento príspevok bol odoslaný v Tuesday, February 15th, 2011 o 10:29 a je zaradený pod Mágia. Môžete sledovať akékoľvek reakcie cez RSS 2.0 feed. Môžete zanechať reakciu, alebo spätná odkaz - trackback z Vašej strány.

Zanechajte reakciu

Musíte byť prihlásený aby ste mohli komentovať.