1
Feb

Minulé životy III

   Odoslal Asarat a zaradil do Mágia, Výuka

Karma môže byť získaná v tomto živote, alebo môže byť určená. Pokiaľ si viac dáš a ešte v tomto živote získavaš ďalšiu nejakým svojím konaním, tak paralela ťa kvôli predchádzajúcemu životu bude nakopávať do zadku. Lebo tvoj predchádzajúci život nemá nič spoločné s tvojím terajším životom okrem toho, že keď si niečo nedosiahol v predchádzajúcom živote, tak to musíš spraviť teraz. A budeš sa okolo toho točiť, až kým sa to nesplní a potom náhle zomrieš, pretože si naplnil účel svojej cesty.
Keď vidíš katastrofu, ale nevieš zasiahnuť, tak to môže znamenať, že si neplníš svoje poslanie a vidíš to, čo by si mal robiť, ale nerobíš, alebo si si niečo pokazil a dávajú ti najavo, ktorým smerom máš hľadať riešenie.

Tí nepriatelia sú bytosti, ktoré sa snažia získať moje vedomosti. Niekedy sa im to aj podarí. Hľadajú ten môj tunel. Cez časopriestorovú smyčku sa môže človek dostať aj do úplne iného času a o dva týždne sa obesí, lebo sa s tým nebude vedieť zmieriť. Keď tí nepriatelia získajú moje informácie, niekedy sú stratené, ale niekedy ich vieš získať späť. Závisí to od toho, v akom si štádiu vývoja a prípravy.

Sú veci, ktoré sa na tej našej dráhe udiali, ale my nevieme, čo nám kto v predchádzajúcom živote urobil. Len niektoré jazyky sú nám bližšie, niektoré národy neznášame a pod. Vo svete paralely presne vidíš, čo sa udeje o 100 rokov. Narodíš sa do sveta, ktorý je naplánovaný roky dopredu. Napríklad Leonardo daVinci vo svojej dobe už poznal princíp helikoptéry. Je možné, že si zo sveta paralely doniesol nejaké poznatky a vedel ich tu aplikovať. Rozdiel je vidieť to, čo bolo a už to na nás nemá dosah a to, čo ešte len bude.

Niektorým ľuďom je dané vidieť vaše minulé životy a v náväznosti na to vidieť to, čo by malo byť. Treba však brať do úvahy obdobie, v akom živote sa nachádzame. Občas prílišná inteligencia a poznanie bráni tomu, aby ste sa vedeli dostať späť a aby ste vedeli napĺňať svoje životy tak, ako ste si kedysi predsavzali. Lebo mnohokrát ste si predsavzali vec, ktorá sa nezlučuje so životným štýlom, ktorý žijete teraz a neviete to prijať, lebo žijete v úplne inej dobe. Toto sú najväčšie brzdy tomu, aby ste išli ďalej, aby ste sa vyvíjali a aby ste vedeli prinášať obete pre vyššie méty, než ktoré teraz vidíte. Lebo to poznanie, ktoré teraz máte, je len omrvinkou toho, čo v skutočnosti chceme dosiahnuť. Pre nás je to však tak veľa, že nevidíme tú vysokú métu. A preto nemáme šancu vidieť to, čo bolo v minulých životoch, lebo sme tak arogantní a tak veľkí, že nechceme vidieť, že kedysi sme boli obyčajní a jednoduchí. Ale v tej dobe to možno bolo výnimočné, len teraz to tak nevyzerá. Technika nám často bráni v tom, aby sme poznali veci, ktoré by nás doviedli k ešte vyššej technike. V jednoduchosti je základ všetkého. Keby sme vedeli pracovať sami so sebou, so svojimi telami a podvedomím a keby sme sa nebáli smrti a neboli by sme takí pretechnizovaní, keby sme boli jednoduchí a vedeli by sme sa venovať posmrtnému životu, život by sme videli v úplne inej úrovni. Ako budhisti, smrť by sme videli ako príjemnú zmenu, odchod a prechod ďalších bytostí. Aztékovia a Mayovia robili rôzne rituály, ale keby ste chceli nejakú z tých obetí zachrániť, tak ešte sama spácha samovraždu, lebo rástla preto, aby mohli uskutočniť ten prechod. Presne vedeli, s akými svetmi paralely pracujú. Je to ako prechod z jednej firmy do druhej, kde ti ponúknu odmenu za to, že si zanechal tento život a ideš do toho ďalšieho. Z pohľadu našej karmy je zlé spáchať samovraždu, ale z pohľad princípu karmy života, je to niečo iné. Ale je rozdiel spáchať samovraždu a je rozdiel keď ťa niekto zabije, lebo sa tým niečo sleduje. Obete boli presne premyslené, vedeli čo a za čo. Nikdy neboli tie obete zdrogované, boli špeciálne vybrané, vedeli prečo žijú a nikto by ich nedonútil, aby sa toho obetovania vzdali. Žili v úplne inej kultúre. Na Kube nezostal ani jeden pôvodný obyvateľ, lebo keď ich začali vytláčať, tak všetci hromadne spáchali samovraždu radšej, ako by sa mali nechať zotročiť. Svoju kultúru a svoj život si odniesli so sebou.

Je rozdiel, keď niekto spácha samovraždu a keď ju spácha ako teroristický čin. Závisí to od kultúry a od toho, aký paralelný svet pre seba pripravuje. Ak tá kultúra vytvára svojou silou a energetikou svoj svet a on sa doňho dostane, tak žiadny karmický dopad (ako napríklad v našej kultúre) nebude mať. My sme si už túto kultúru budovali tak, že každá samovražda má taký dopad. Keď sa stanem masovým vrahom a odsúdia ma na trest smrti, tak ma karmicky očistia od všetkých tých vrážd. A ja do ďalšieho života prídem čistý ako ľalia. Ten, kto ma zabil, preberie všetku karmu na seba. Niektorí hovoria, že karmu riadia karmickí majstri, ale podľa mňa sme to my sami, kto to vybudoval. Len to nedokážeme pochopiť. S karmou sa nedá obchodovať. Môžeš sa jej vyhnúť tak, že vieš čo s ňou a zabezpečíš to, aby sa nenaplnila. Vtedy si ju obišiel – keď vieš, čo sa má udiať, vieš ako sa to má udiať a obídeš ju tým, že zabrániš danej udalosti. Keď jej nezabrániš, tak sa karma naplní a tiež sa anuluje. Rozdiel je len v tom, či to budeš musieť prežiť a trpieť kvôli tomu, alebo nie. Prakticky človek bez karmy neexistuje. Karma je tu preto, aby ti pomohla v raste a dosiahnutí cieľa ostatným.
Keď preberieš karmickú chorobu a nevieš s tým pracovať, tak ťa to zabije, alebo sa ti to ani nepodarí prevziať. Pokiaľ si nebol v paralele na úrovni majstra, ktorý vie pracovať s karmou, tak to nedoporučujem skúšať. Ak si bol karmickým majstrom a vieš s tým robiť, tak môžeš preberať choroby a likvidovať ich.
Nikdy nemôžeš povedať, že niečo nie je reálne. Keď jeden nedokáže niečo spraviť, to ešte neznamená, že to nedokáže ani ten druhý.

Tagy: , , , , ,

Tento príspevok bol odoslaný v Monday, February 1st, 2010 o 11:00 a je zaradený pod Mágia, Výuka. Môžete sledovať akékoľvek reakcie cez RSS 2.0 feed. Môžete zanechať reakciu, alebo spätná odkaz - trackback z Vašej strány.

Jeden komentár

 1 

Hm,včera som videla reportáž o 7 ročnom Angličanovi,ktorý maluje presne ako Monet,..chlapček príde o detsvo,aj to je karma a dar z minulého života zároveň.

February 1st, 2010 at 12:11

Zanechajte reakciu

Musíte byť prihlásený aby ste mohli komentovať.