8
Sep

Ako teda vytvoriť správne kliatbu

   Odoslal Asarat a zaradil do Mágia, Okultizmus, Výuka

Než si povieme pár slov k tejto téme podotýkam, že 24.01.2009 som na záver jednej tejto témy napísal, že viac k tejto téme nenapíšem.
Keďže však zastávam názor, že názor nezmení len idiot – versus alkoholik a im podobné individuality – aj to len preto, že to proste nedokážu. Tak a ja som kvôli istým skutočnostiam predsa ten názor zmenil. A ak si niekto dá tú námahu zistí, že som o tejto téme písal už viac krát.
Teraz už teda pristúpme k uvedenej problematike.

V prvom rade treba pochopiť, že kliatba sa skladá zo slov a zo slov tvoríme texty. Z textov sa časom stane „zákon“ a z toho zákona potom, čo ovládneme tento zákon, sa našou silou stáva z textu kliatba.
Prečo je nutné pochopiť slovo? Pretože nie je slovo, ako slovo. Slovom môžeme povzbudiť i zraziť na zem. Pretože nás slovo zasahuje na emočnej úrovni a slovo môže mať i takú váhu, že emócia vyvolaná slovom môže i zabíjať.
(kto chce nech si nájde kapitolu Slovo a ak to pochopí hneď tak dole klobúk)

Treba mať teda na zreteli, ako zo slovom budeme nakladať pri tvorbe kliatby, aby sa nestalo to, že nás naše vlastné slovo – verzus prianie bude prenasledovať. Pripomínam, že naše prianie sa „naplní“ a môžeme to trpko ľutovať.

Čo ak to prianie nebolo vyslovené a naplnilo sa?
Treba si uvedomiť ten fakt, že aj nevyslovené slovo je slovo, hoci neprešlo na verbálnu úroveň, ale ostalo v úrovni mentálnej. To, že sme ho nepreniesli na verbálnu úroveň nemusí a priori znamenať, že to nebude fungovať. V skutočnosti s verbálnou úrovňou pracujeme do doby plného zvládnutia uvedeného procesu. Ak teda zvládnem verbálnu úroveň pozvoľna prejdem na mentálnu a tu si treba potom ešte viac dávať pozor na silu myšlienky.

Kliatbu vytvárame teda zo slova a slovo prenášame do viet ktoré majú výpovednú silu a emočný náboj. Tento emočný náboj ešte je nutné posilniť naším vnútrom a schopnosťami, ako aj silou energie, či evokácie sily.
Pri tvorbe kliatby musíme mať na zreteli cieľ a to, kto uvedenú kliatbu prednáša a kto evokuje silu spojenú s textom kliatby.
Preto pri tvorbe musím zahrnúť do textu seba, ako osobu, ako aj to, že mňa sa uvedený text nedotýka, ale je mne podriadený a slúži ako prejav mojej vôle.

Pokiaľ neviem alebo nemôžem vytvárať kliatbu zo svojej podstaty, tak musím pristúpiť ku nepriamej evokácii sily.
Túto nepriamu evokáciu sily mi pomáha zabezpečiť jednak moje prepojenie na silu na ktorú som zasvätený (si zasvätený), ako aj to, že sila slova je daná vekmi v zmysle síl paralel k uvedenému slovu – menu, ktoré použijem na evokáciu sily.

Text teda vytváram, ako kombináciu slov mojej vôle sily slova a programu, ktorý sa má stať.
Ako teda slovom evokujem silu? Ak ovládam základnú prácu s paralelnými svetmi viem svoje JA rozdeliť na časť fyzickú a na časť fyzicky duševnú.
V tomto stave sa snažím precítiť ako viem a ako si predstavujem evokovanú bytosť a jej silu a pokúsiť sa o napojenie na jadro sily ako takej. Nie však na bytosť, ako takú.
Opätovne, ale treba vedieť načo a akú formu textu kliatby chcem zložiť.
Pretože si treba uvedomiť aj to, že kliatba ako taká sa dá používať na mnohé rôzne aspekty.

ps: Je to “hrubý” materiál a slúži len, ako všeobecná informácia. Hoci je aj súčasťou výučbových materiálov

Tagy: , , , ,

Tento príspevok bol odoslaný v Thursday, September 8th, 2011 o 00:39 a je zaradený pod Mágia, Okultizmus, Výuka. Môžete sledovať akékoľvek reakcie cez RSS 2.0 feed. Môžete zanechať reakciu, alebo spätná odkaz - trackback z Vašej strány.

Jeden komentár

 1 

Myslela som si, že je to jednoduché, ale nie je.

September 13th, 2011 at 19:56

Zanechajte reakciu

Musíte byť prihlásený aby ste mohli komentovať.