12
Jul

Sila Leva

   Odoslal Anubis a zaradil do Mágia, Zamyslenia

Už zabili Leva, už zabili silu, vzali mu slobodu česť a silu.
Už nemá kožu, nebude mať deti.
Vyrvali mu jazyk dali do smetí … Čo bude teraz?
Povie nám niekto …
Odchádzam odtiaľ jak iný niekto.
Žily sú stuhlé a v očiach hrôza, povie nám niekto aká je doba?
Doba je taká akú my chceme.
Pre túto chvíľu bojovať vieme.

Prídi k nám sila už je tá chvíľa …
Nech silu Leva má bytosť živá, bytosť je živá, sila je naša.
V rukách mám meč, už niekto kráča …

Z utrpenia Leva mám v rukách silu.
Len tí čo nezomrú naďalej žijú!

Tagy: , , , ,

Tento príspevok bol odoslaný v Sunday, July 12th, 2015 o 15:07 a je zaradený pod Mágia, Zamyslenia. Môžete sledovať akékoľvek reakcie cez RSS 2.0 feed. Môžete zanechať reakciu, alebo spätná odkaz - trackback z Vašej strány.

2 komentárov

 1 

Anubis, skladám pomyselný klobúk pred tebou. Skvelá práca, daný text vo mne vyvolal príjemné vibrácie a dávno ma niečo tak neoslovilo ako daný text. Ďakujem, že si sa podelil s nami

July 12th, 2015 at 18:56
 2 

Krásna ukážka toho, ako sa dajú slová formovať tak, aby v tom, kto si text zostavil, alebo v tých, ktorí sú na podobnej vibračnej úrovni, správne zarezonovali momenty, ktoré aktivujú potrebné vnútorné sily.

V skladaní takýchto textov je vždy aj kúsok umenia, nemôže sa to robiť cez kopirák, ani podľa nejakého definovaného vzorca. Niekedy je mágia viac vedou, niekedy viac umením, ale blízko má k obidvom. Keď robíme akýkoľvek magický úkon, svoje miesto tam má aj atmosféra, fantázia, niečo, čo sa ťažko definuje, ale keď je to tam, je to citeľné. Inak je to len mechanické vykonávanie činnosti podľa nejakého predpisu.

Ako keď maliar maľuje obraz a nevloží doňho svoju dušu, môže to byť technicky dokonale zvládnuté dielo, ale jednoducho vnútorne neosloví.

July 12th, 2015 at 20:45

Zanechajte reakciu

Musíte byť prihlásený aby ste mohli komentovať.