1
Jul

Určené tebe

   Odoslal Luis a zaradil do Postrehy, Zamyslenia

Keď tu už nebudem a budeš sa ma tom mieste pýtať na veci, čo Ťa budú zaujímať, tak odpoviem.

Avšak nie ako teraz, ale odpovede sa zjavia v tvojej Duši. Avšak len v tom prípade ak Ty vieš načúvať svojej Duši. Ty už vieš načúvať svojej Duši?

Tagy:

Tento príspevok bol odoslaný v Wednesday, July 1st, 2020 o 12:30 a je zaradený pod Postrehy, Zamyslenia. Môžete sledovať akékoľvek reakcie cez RSS 2.0 feed. Môžete zanechať reakciu, alebo spätná odkaz - trackback z Vašej strány.

6 komentárov

 1 

Kto z nás môže povedať, že už vie načúvať svojej duši? Na druhej strane svojou dušou radšej načúvam živému, ako načúvať dušou duši. Pretože medzi dušami ak jedna je už tam a tá druhá je ešte tu je medzi článok zvaný mozog, ktorý to dokáže kaziť svojou logikou.

July 7th, 2020 at 09:39
 2 

Podľa mňa je dôležité pri komunikácii s Dušou sa poznať, teda do takej miery, aby som rozpoznala čo je hlas Duše a čo je iba interpretácia mojich aktuálnych túžob a želaní, vyvolané fyzičnom. Neklamať sa pri tom, nefantazírovať.
Týchto pár viet vnáša hlboké zamyslenie nad sebou a svojím konaním.
Situácie a diania okolo nás sa snažia všemožne všetko prehlušiť a vnoriť nás do strachu a pochybností. Je náročné v chaose niečo počuť, počuť naše Ja, našu Dušu... „často nepočujem ani sama seba“...
Mám rada meditácie, prechádzky prírodou, len tak pozerať niekam..., no veľa ľudí nevie zo začarovaného kruhu von a podlieha drogám, alkoholu...,
No pre to, aby som „raz“ počula tie správne odpovede Duší som TU, aby som sa načúvaniu naučila.
A chcem sa to naučiť.

July 9th, 2020 at 06:32
 3 

No ja tam budem asi chodiť s notebookom... A to myslím vážne. Pretože už roky sa mi najlepšie otvára duša tak, že si napíšem otázku a potom proste začnem plynulo písať odpoveď. Niekedy som aj sama prekvapená, čo všetko sa takto z duše vyplaví.

July 9th, 2020 at 07:29
 4 

Tara, u teba ma to ani neprekvapuje. Už som zvykol, že u niektorých je prepojenie duše aj akoby cesto vyjadrenia sa cez písanie. Kedysi bolo a zrejme tu a tam ešte je niečo, čo sa volalo automatické písmo. Dnes sa to nedeje s perom a papierom, ale sa to prenieslo do roviny duša a PC. Takže áno prečo nie ak takto budeš vedieť fungovať so svojou dušou, tak aj toto je podľa mňa moderná forma komunikácie s dušou.

July 9th, 2020 at 13:38
 5 

Je to výzva, pri ktorej dúfam že jedného dňa sa mi podarí, správne načúvať svojej duši.

Ďakujem za dobrý tip, napísať si otázku a odpovedať si na ňu. Skúsil som to, a prišli pre mňa zaujímavé výsledky.

July 19th, 2020 at 20:20
 6 

Nightsun, rado sa stalo ... možno ti toto pomôže pri písaní tvojej majstrovskej práce.

July 20th, 2020 at 12:09

Zanechajte reakciu

Musíte byť prihlásený aby ste mohli komentovať.