22
May

Oznam

   Odoslal Selekcia a zaradil do oznam, Oznamy

Dňa 20.05.2023 sa uskutočnilo 28 výročné stretnutie spoločenstva Selekcia.
Stretnutie začalo ústnymi skúškami Znachora nasledovala obhajoba Majstrovskej práce a skúška kalichom. Znachor všetko zvládol.

Nasledovala krátka prestávka po ktorej NVK Ašarat vyzval MVR. Vhiolyntu a oznámil jej povýšenie na hierarchický stupeň Veľmajster. MVR. Vhiolynta prečítala a podpísala prehlásenie o súhlase zasvätenia a následne NVK Ašarat za asistencie VVK Tary previedol zasvätenie Vhiolynty na hierarchický stupeň Veľmajster. Následne ju dekoroval veľkým znakom spoločenstva Selekcia.
Nasledovali gratulácie prítomných kolegov.

Ďalším bodom bolo odovzdanie zasvätenia – zasvätenie MNR Taranisa, ktoré vykonal VK Anubis. Taranis vzhľadom na to, že nemal napísanú majstrovskú prácu bol povýšený na MNR, ale nemal adekvátne zasvätenie. V danom čase je majstrovská práca pred ukončením a tak VK Anubis sa rozhodol pri príležitosti výročného stretnutia toto zasvätenie vykonať.

V programe sa potom pokračovalo a pristúpilo sa k skladaniu prísahy majstra. Trojica majstrov do rúk ktorých sa skladala prísaha sa skladala z Majstrov – Cháron, Anát, Regulus.
Prísahu zložil Znachor. Následne ho Veľmajsterka Vhiolynta zasvätila na hierarchický stupeň Majster v odbore liečiteľstvo, asistoval NVK Ašarat. Potom pristúpil NVK Ašarat a Znachora zasvätil do odboru mágia na hierarchický stupeň Majster v odbore Mágia, asistovala VVK.Tara.

Nasledovalo dekorovanie Majstra a všetci členovia od HS1 po HS6 previedli rituál prijatia Majstra.
Kolegovia na hierarchických stupňoch Veľmaster, Kňaz, Veľkňaz rituál prijatia majstra nerobia a pristúpili a gratulovali Majstrovi Znachorovi.

Ďalším bodom programu bolo menovanie ktoré previedol NVK Ašarat a menoval do pozície Majster ceremoniár Majstra Znachora a Veľmajsterku Vhiolyntu za vedúcu Skupiny špeciálneho určenia Nuntios.

Nasledovalo predstavenie majstrovských prác.

Tinktúry (nie len) z liečivých rastlín – autor – Majster Znachor

Amulety a talizmany – autor – Majster Artur

Runová Mágia – autor – Veľmajsterka Vhiolynta

Potom sa pristúpilo k oceneniu členov spoločenstva Selekcia. V tomto roku to boli nasledovný kolegovia.

Majster Cháron – Všeobecný prínos pre spoločenstvo Selekcia a jeho členov – Striebro
Ako Majster spoločenstva Selekcia pôsobí mimo spoločenstvo Selekcia a pri tom využíva učenie ktoré získal v spoločenstve Selekcia. Čím napĺňa dávne poslanie, keď majstri mali rok potom ako dosiahli HS4 pôsobiť navonok mimo spoločenstvo a pretavovať učenie medzi ľuďmi.

Majsterka Anat – za zverené úlohy Zlaté ocenenie – Majsterka Anat prepisuje ručne knihu mágie, píše kroniku a pomáha spracovať prácu pre MNR. Taranisa.

Majster Znachor – Všeobecný prínos pre spoločenstvo Selekcia a jeho členov – Zlato
Ocenenie získava za svoju ochotu pomáhať v spoločenstve Selekcia, či sa jedná o oficiálne, či neoficiálne aktivity konané pod záštitou Selekcie.

Majster RegulusNajvyššie ocenenie spoločenstva Selekcia
Ocenenie získava za nezištnú a veľmi častú pomoc pre NVK Ašarata, ako aj pre ostatných členov spoločenstva Selekcia.

Veľmajsterka Vhiolynta – Za prínos k učeniu mágie – Zlato
Ocenenie získava za svoj prínos pri výučbe kolegov v spoločenstve Selekcia.

Posledným bodom bola diskusia kde vystúpili viaceré členky a členovia spoločenstva.Tento príspevok bol odoslaný v Pondelok, Máj 22nd, 2023 o 13:57 a je zaradený pod oznam, Oznamy. Môžete sledovať akékoľvek reakcie cez RSS 2.0 feed. Môžete zanechať reakciu, alebo spätná odkaz - trackback z Vašej strány.

6 komentárov

 1 

Oceneným a povýšeným kolegom srdečne gratulujem.

Máj 22nd, 2023 at 14:19
 2 

Tak isto zo srdca gratulujem a za seba vyjadrujem veľkú vďaku

Máj 22nd, 2023 at 20:05
 3 

Gratulujem vám priatelia, vaša tvrdá práca prináša zaslúžené ovocie 🙂

Rovnako ďakujem aj ja, za prekvapenie v podobe ocenenia, ktoré si z celého srdca vážim.

Máj 22nd, 2023 at 20:29
 4 

Ja tiež gratulujem všetkým kolegyniam/kolegom, či už postupujúcim na vyšší HS, alebo oceneným. Hmm... týmto vlastne aj sám sebe, keďže som jeden z ocenených... 🙂
Ale hlavne, ďakujem moc moc za ocenenie, lebo síce ja budem svoju prácu robiť rovnako zodpovedne a ochotne či už by nejaké bolo alebo nie, no na druhej strane je veľmi príjemný pocit vedieť, že je táto práca videná, a tak vysoko cenená. Ďakujem moooc, kolega NVK Ašarat. 🙂

Máj 25th, 2023 at 14:44
 5 

Všetkým kolegom srdečne gratulujem, veľmi pekne ďakujem za udelené ocenenie a som moc rada, že sme sa stretli. 🙂

Máj 28th, 2023 at 14:43
 6 

Gratulujem povýšeným a oceneným kolegom, zároveň im ďakujem za vykonanú prácu.

Máj 29th, 2023 at 11:41

Zanechajte reakciu

Musíte byť prihlásený aby ste mohli komentovať.