2
Jan

Ubehol ďalší rok

   Odoslal Theos a zaradil do Zamyslenia

Na konci roka si asi väčšina ľudí zrekapituluje uplynulý rok, aký bol, čo bolo dobré, čo mohlo byť lepšie, čo sa podarilo dosiahnuť a čo ešte nie. A takto je to aj u mňa. 

Iba v krátkosti by som zhrnul zopár vecí, keď sa obzriem za seba, za rokom 2018.

Najčerstvejšia veľká udalosť boli skúšky skupiny Pentagram na hierarchický stupeň HS3.
Bol to trošku revolučný okamih, pretože sa doteraz v histórii nikdy nerobil tento typ povýšenia takýmto pompéznym spôsobom.
Rád by som preto aj poďakoval vedeniu spoločenstva Selekcia a zúčastneným vyšším stupňom, že nám to umožnili a že svojim dielom a svojou účasťou to podporili. Tiež by som rád poďakoval MNR Maat a Majsterke Sáre za spoluprácu pri tejto udalosti.
Rovnako by som chcel pochváliť členov skupiny Pentagram a vyjadriť to, že som hrdý na to, ako dobre tieto skúšky zvládli a že boli naozaj pripravení ako sa na tento stupeň patrí.

V roku 2018 odštartovala svoju existenciu aj skupina Lux, kde boli prijatí noví členovia spoločenstva Selekcia a som veľmi rád,že sa naše spoločenstvo rozrástlo a nových šikovných ľudí rôznorodých kvalít, ktorí majú naozaj potenciál to niekam dotiahnuť.
Týmto by som im rád zaželal veľa zdaru v novom roku a nech im vydrží entuziazmus a sila pokračovať v ceste, ktorú započali.

Začiatkom roka 2018 sa mne konečne podarilo dopísať moju majstrovskú prácu a týmto som sa konečne mohol aj oficiálne posunúť na hierarchický stupeň HS4. „Odolával“ som tejto skutočnosti 2 roky a snažili sa ma k tomu „dokopať“ už asi všetci, ale nakoniec som sa tomu už „neubránil“a podarilo sa mi  „dokopať“ k tomu mne samotnému. Brzdiť seba samého nie je zrovna dobrá súčasť cesty a ja som rád, že v uplynulom roku som mohol odštartovať ďalšiu etapu svojej cesty.
Týmto by som rád poďakoval všetkým, ktorí pri mne stáli, učili ma a boli mi nápomocní.

Je to len zopár tých najhlavnejších udalostí za uplynulý rok,ktoré sa ma priamo týkali, ale je toho oveľa viac za čím sa človek (aj mág) obzrie a je vďačný. Rád by som týmto zaprial všetkým naším členom nech nový rok 2019 prinesie aj novú energiu, ktorá ešte viac oživí ich vnútro a posunie ich vpred, a to nie len na individuálnej úrovni, ale aj na spoločnej „Selekťáckej“. Nech nás energia nového roku všetkých posunie dopredu tým správnym smerom.

Tento príspevok bol odoslaný v Wednesday, January 2nd, 2019 o 15:39 a je zaradený pod Zamyslenia. Môžete sledovať akékoľvek reakcie cez RSS 2.0 feed. Môžete zanechať reakciu, alebo spätná odkaz - trackback z Vašej strány.

4 komentárov

 1 

Kolega Theos v roku 2018 sa pred Tebou otvorila brána za ktorou je náročná cesta a v diaľke ďalšia brána. Prajem Ti aby si v roku 2019 vykročil šťastnou nohou, plný energie, elánu a pevného zdravia...

January 2nd, 2019 at 19:58
 2 

Milý Theos, veľmi pekné obzretie a som rád, že si do tých dobrých udalostí roka zahrnul aj štart našej skupiny Lux. Môžem povedať, že v roku 2018 bolo pre mňa veľmi príjemným okamihom práve stretnutie s Tebou a s celým spoločenstvom a s novými kolegami.

Takže vďaka a nech máš aj rok 2019 bohatý na príjemné udalosti. 🙂

January 3rd, 2019 at 10:07
 3 

Tak, ako píšeš kolega, ďalší rok ubehol. Zažili sme dobré a i tie zlé momenty.
To všetko prináša život.
Tvoja rekapitulácia mi pripomenula, čo všetko sa minulý rok udialo. A tiež som si uvedomil, že dni sú často veľmi dlhé a čas ide pomaly, ale roky, tak tie nám neskutočne rýchlo ubiehajú.

January 3rd, 2019 at 14:00
 4 

Milý Theos, veľmi pekne si zrekapituloval celý rok. Tak ako Hermesa, aj mňa potešilo, že si nás zaradil do tohto krásneho obdobia.
Som rada, že som súčasťou.
Teším sa na ďalšie naše stretnutia a prajem nám rok plný tréningov a krásnych spoločných chvíľ.

January 4th, 2019 at 07:33

Zanechajte reakciu

Musíte byť prihlásený aby ste mohli komentovať.