V predchádzajúcich príspevkoch sme si rozdelili možnosti a formy astrálneho cestovania kozmom na cestovanie podľa cieľa vs. cesty samotnej a podľa subjektu cestovania, kde môže cestovať buď vaše vedomie ako subjekt, nad ktorým máte neustále kontrolu alebo len program, kde zadáte, čo má daný objekt uskutočniť a čakáte až kým vám nepríde späť aj s požadovanými informáciami o priebehu. V ďalšom rozdelení zostaneme stále pri subjekte astálneho cestovania a tu ho síce nebudeme porcovať ako pečené prasiatko ale skúsime to hrubohmotné prasiatko zmeniť na jemnohmotnú lesnú vílu. O čo mi ide? Nuž, pozorne ďalej čítajte…

Rozdelenie podľa subjektu cestovania – frekvencia:

subatomic-particleTento ďalší štýl cestovania spočíva v tom, že si naštudujete mikrokozmos a ideálne časticovú alebo “partiklovú” formu. Znamená to, že budeme teoreticky chápať, čo znamená molekulová, atómová, časticová štruktúra a pod. tu sa ďalej zameriame na všetko menšie ako atóm. Nemusí nás zatiaľ zaujímať aké fyzikálne vlastnosti majú protóny, neutróny alebo kvarky škvarky, leptóny a bozóny ale je dobré vedieť zhruba ako vyzerajú a akú majú štruktúru, aby sme sa vedeli aj vedome naladiť na tieto subatomárne častice. Tí, čo sa už zaoberajú vedomím prienikom do hmoty vedia, že hmota a energia je vlastne v určitom zmysle to isté. Čiže také svetlo je tiež ako napríklad stolička zložené z energie, má len jemnohmotnejšiu štruktúru. Čiže svetlo sa nám ťažko dá chytiť rukou tak, aby sme ním mohli “praštiť” napríklad kolegu, ktorý sa nám snaží vysvetliť energiu a hmotu a ich využitie v ezoterickej oblasti.

Po ako-takom teoretickom pochopení subatomárnych častíc je dobré si pozrieť obrázky častíc a pod., ktoré boli buď umelecky stvárnené alebo zaznamenané fyzikmi. Pomôže nám to v neskoršom nalaďovaní na astrálne cestovanie. Nemusíme sa predsa hanbiť za to, že doba nasleduje ďalej a máme možnosti pochopenia a znázornenia, ktoré pred pár rokmi ešte neexistovali.

Čiže ako vyzerá také cestovanie po naladení sa alebo prepnutí na jemnohmotnú úroveň? Hlavná technika tohoto typu cestovania je, že cestujete na iných frekvenciách ako fungujú “bežné” bytosti v kozme, ktoré nemusia byť len príjemnými spoločníkmi pri spoznávaní. Týmto štýlom presúvate svoje vedomie a vnímanie na jemnejšiu formu alebo vyššie frekvencie a dokážete tak vnímať inú časť sveta a svetov ako doteraz. Tým, že začnete pôsobiť alebo frekvenčne vibrovať na iných úrovniach frekvenčného spektra sa pre určité typy bytostí stávate tým pádom neviditeľným. Osobne si myslím, že ten rozprávkový – neviditeľný plášť je preneseným významom práve tejto techniky.

Ešte by som rád doplnil, že zmenou vnútornej vibrácie alebo frekvencie dokážete nielen vnímať a pôsobiť na iné bytosti ale aj vnímať iné paralelné svety a tie sa vám budú otvárať na základe toho, na akú vibráciu ste “naladení”. Samozrejme otvorenie a pozvánka niekde inde nie je len podmienená vibračnou úrovňou ale je jej základom, pretože ťažko sa vstupuje tam, čo pre vás prakticky neexituje a naopak vy nemôžete pôsobiť na niečo pokiaľ nie ste “vy”.

Samozrejme nepredkladám celé a konečné rozdelenie rôznych možností astrálneho cestovania – tieto by vám mali viac než pomôcť na základné pochopenie. Je na vás, ako budete jednotlivé formy kombinovať a využívať. Je však dôležité si dané formy osvojiť skôr ako vycestujete do diaľok – je to ako so šoférovaním auta – ideálne je naučiť sa základy a zautomatizovať si všetky úkony praktickými cvičeniami a potom sa vydať na dlhú dovolenku tisícky kilometrov vzdialenú – v opačnom prípade si koledujete o potrebnú lekciu životom.

Tagy: ,

Tento príspevok bol odoslaný v Monday, September 21st, 2015 o 20:05 a je zaradený pod Mágia, Výuka. Môžete sledovať akékoľvek reakcie cez RSS 2.0 feed. Môžete zanechať reakciu, alebo spätná odkaz - trackback z Vašej strány.

2 komentárov

 1 

Páči sa mi myšlienka frekvenčného ladenia počas astrálneho cestovania, je to niečo medzi vedou a umením.

September 27th, 2015 at 20:21
 2 

...kolega Stratus vdaka za tvoje príspevky o astrálnom cestovaní, sú skvelé ....

ked vyrastiem chcem vedieť cestovať ako ty 🙂

September 27th, 2015 at 23:27

Zanechajte reakciu

Musíte byť prihlásený aby ste mohli komentovať.