20
Feb

Nevciťuj, preciťuj

   Odoslal Cháron a zaradil do Ezoterika, Liečiteľstvo, Výuka

… Aký je rozdiel medzi tým, ak sa do niečoho vciťujeme a ak niečo precítime?

Vezmite do ruky ľubovoľný predmet. Najlepší na tréning je nejaký druh minerálu. Stačí aj obyčajný krištáľ. Uchopte ho v dlani a zatvorte oči. Tento predmet môže byť nabitý istou emóciou, alebo programom. Samozrejme môže mať aj len svoje vlastné vyžarovanie.

VK Ascher nás na jednej hodine upozornil na rozdiel medzi tým, či predmet, ktorý skúmame, precítime, alebo sa do neho vcítime. Pri držaní daného predmetu cítime jeho prirodzené vyžarovanie. Ak je to nenabitý predmet, môže byť naše vnímanie jeho prirodzenej energie aj oklamané, pretože keď skúsený mág vezme do ruky tento predmet a naprogramuje ho správne, môže nová energia v programe pozmeniť vyžarovanie tohto predmetu tak, aby bolo slabšie, ako jeho prirodzené vyžarovanie, a tak môžeme byť nemilo prekvapení, ak sa týmto dáme oklamať a zámer daného mága bol voči nám nepriateľský.

Precítenie predmetu je preskúmanie jeho danej štruktúry v danom momente, vezmeme si z neho poznatky, ktoré môžem získať všetkými zmyslami. Prechádzajú tak k nám aj tie poznatky, ktoré získame vnímaním predmetu našim vnútrom. Vcítením sa ale preberáme z daného predmetu viac, ako len tieto základné poznávacie aspekty. Pri vcítení otvárame danému predmetu a programu v ňom priamu cestu do nášho vnútra, tým, že sami sa ponárame do daného predmetu.

Tento príspevok bol odoslaný v Pondelok, Február 20th, 2023 o 22:30 a je zaradený pod Ezoterika, Liečiteľstvo, Výuka. Môžete sledovať akékoľvek reakcie cez RSS 2.0 feed. Môžete zanechať reakciu, alebo spätná odkaz - trackback z Vašej strány.

2 komentárov

 1 

Kolega Cháron úplne a perfektne napísané. Ďakujem

Február 22nd, 2023 at 14:54
 2 

Super poznatok.
Ďakujem.

Február 23rd, 2023 at 14:30

Zanechajte reakciu

Musíte byť prihlásený aby ste mohli komentovať.