8
Mar

Cintorín

   Odoslal Chanik a zaradil do Mágia, Okultizmus, Postrehy, Príbehy

Inšpirovaný príspevkom kolegyne, vybral som sa na cintorín v mojej rodnej obci. Upravil som hroby mojich rodičov a brata, zapálil sviečky, chvíľu postál, pospomínal.

Potom som šiel k hrobu mojej babky, cestou som sa pokúsil naladiť a prepnúť, skúsil som precítiť nejakú energetiku, ale nič… Tak som len stál pri babkinom hrobe, nechal svet plynúť okolo mňa, o nič som sa nesnažil. Po nejakej chvíli som si uvedomil niečo podobné, čo opísala kolegyňa, totiž, napriek tomu, že som vnímal okolité ruchy, cintorín je priamo v obci, vôbec ma tie zvuky nerušili, nastal vo mne akýsi vnútorný pokoj, pre seba som ten pocit nazval vnútorné ticho, tak som to totiž vnímal. Je to pre mňa nový pocit, pôjdem si to ešte vyskúšať, či znovu príde ten pokoj. Pri odchode z cintorína prišiel mne už známy pocit “gumených nôh”, akoby ma priestor nechcel pustiť.

Táto návšteva cintorína mala pre mňa viacero významov, navštívil som hroby mojich blízkych, spoznal som nový pocit, znovu som si uvedomil ako sa mi páči energetika cintorínov a že mám pokračovať v takýchto návštevách.

Tento príspevok bol odoslaný v Monday, March 8th, 2021 o 13:20 a je zaradený pod Mágia, Okultizmus, Postrehy, Príbehy. Môžete sledovať akékoľvek reakcie cez RSS 2.0 feed. Môžete zanechať reakciu, alebo spätná odkaz - trackback z Vašej strány.

4 komentárov

 1 

Kolega Chanik, vráť sa ešte na cintorín a napíš o tom zážitku...

March 18th, 2021 at 20:55
 2 

Pán kolega som rada že si dostal chuť ísť aj Ty do terénu a že si zažil niečo nové, nový pocit, a teším sa na Tvoje ďalšie zážitky a precítenia. Naladenie sa do takého vnútorného pokoja a uvoľnenia a splynutia s energetikami a zvukmi okolia je veľmi dobrá cesta.

March 20th, 2021 at 10:25
 3 

Kolega Chanik takéto zážitky sú veľmi cenné. Vnímať energetiky okolia je úžasné a hlavne cenné pre naše poznania.

March 29th, 2021 at 07:09
 4 

V tom krátkom príbehu je ukrytého mnoho. Škoda, že si taký stručný. Avšak ja chápem a verím, že aj kolegovia pochopili. Inak slovíčko prepínanie si evidentne správne pochopil.

March 30th, 2021 at 08:54

Zanechajte reakciu

Musíte byť prihlásený aby ste mohli komentovať.